Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
22

    

Egzersizi Eğlenceli Hale Getirin!

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 22 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

OrjinallikEgzersizZayıflama

Egzersizden maksimum fayda sağlamanın yolu onu zevkli hale getirmektir. Li-da kapsül ürünü ile yapılacak salt egzersizin ne kadar faydalı olduğundan defalarca bahsettik ama insanlar malesef egzersizi sevmiyor ve ondan uzak kalıyorlar. Hoşlandığınız ve eğlendiğiniz bir aktivite seçin. Eğer spordan hoşlanırsanız, düzenli olarak spor yapma olasılığınız artar. Sporu zevkli hale getirmenin yollarından biri, kendinize bir partner bulmaktır. Örneğin, eğer aktivite olarak yürümeyi seçerseniz, işte onu zevkli hale getirmenin yollarından biri:

Çevrenizden beraber yürümekten hoşlanacağınız birilerini bulun. Eğer başkalarıyla buluşursanız, onlara söz verdiğiniz için tek başınıza olduğunuzdan daha düzenli bir şekilde spor yapabilirsiniz. Her hafta 3-5 sabah ya da akşam üstü yürüme kararı alın. Başlangıçta 10 dakika ile başlayıp en az 30 dakikaya çıkın.

Düzenli egzersiz yapmaya ne kadar kararlı olursanız olun, bir noktada coşkunuzu kaybedebilirsiniz. Bizden tavsiye: Ara verin. Uzun bir ara değil, sadece 1-2 antrenmanı atlayın. Bu coşku ve motivasyonunuzun güçlenmesini sağlayacaktır. Motivasyonunuzu korumanın diğer yolları şunlardır:

Fitness ve sağlıklı yaşam dergileri okuyun. Siz Kmdali’ nin talimatlarına ürün kullanımı süresince uydukça sizin için ve kilo vermek açısından size faydası mutlaka dokunacak. Bunlardan biri egzersizdir. Fantastik formdaki insanları görmek beni hep motive eder. Ayrıca, bu dergilerde yeni egzersiz şekilleri hakkında verilen bilgiler benim ilgimi çeker.

Egzersiz hedefleri koyun. Ben hedef odaklı bir insan olduğumdan, hedefler motivasyonumu canlı tutar. Basan başarıyı getirir, bu nedenle kolayca başarılabilecek bir sürü küçük hedef koyun. Mutlaka orjinal ürün kullanın ve günlük egzersiz hedeflerinizi yazın ve bitirdiğinizde kontrol edin.

Rutininizde değişiklik yapın. Egzersize ilginizin sürekli olması için çeşitlilik önemlidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.