Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
23

    

Egzersizin İlle de Terletmesi Gerekmez!!!

Terletmeyen Egzersiz ve Orjinal LidaHareketsiz olanlar için kardiyorespiratuvar seviyeleri hiç önem taşımamıştır. Yani hareketsiz yaşam süren erkeklerin aerobik açıdan formda görünmeleri kalp hastalıklarından ölme riskini azaltmamıştır. Durumun nasıl bu şekilde olabildiğini anlamak için kardiyorespiratuvar formun yalnızca aerobik olarak hareketli olmaya bağlı olmadığını, doğal şekilde de olabildiğini fark etmek gerekir. Bazı insanlar güçlü, bazı insanlar zayıf kardiyorespiratuvar sistemle doğar ve hiçbir egzersiz miktarı ya da eksikliği bu doğal gücü değiştiremez. Bu yüzden, form bu şekilde ‘kardiyorespiratuvar seviyeye göre ölçümlendiğinde formda olup hareketsiz çıkmak mümkündür. Kopenhag araştırma sonuçlarına göre, stres testi ile ölçülen kardiyorespiratuvar form seviyeleri uzun yaşam için fiziksel hareket kadar iyi bir gösterge oluşturmaz. Bu nedenle kardiyorespiratuvar olarak formda olmak yanlış bir güvence sağlayabilir, özellikle de bu form doğuştan gelen bir yeteneğe bağlıysa.

Geleneksel kardiyorespiratuvar formun haksız olduğunu savunmuyorum. Aksine doğru olduğunu düşünüyorum çünkü bu formun da, özellikle fiziksel aktiviteye bağlıysa, sağlık ve uzun ömür için önemli göstergeleri bulunur. Hareketli yaşamak biliyorsunuz ki Lida yosun tableti ile zayıflarken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biridir. Örneğin hareketsiz erkeklere uzun ömür açısından üstünlük sağlamasa da fiziksel olarak aktif olan erkeklere avantaj veriyordu. Form seviyelerinde ilk beşte yer alan aktif erkekler alt seviyedeki beş aktif erkeğe göre yarı yarıya ölüm oranına sahipti.

Son on, on beş yılda yayınlanan bazı başka araştırmalarda kardiyorespiratuvar form ile ölüm oranları arasında ters ilişki gözlemlenmiştir. Bu araştırmalarda yüksek form seviyeleri genellikle yüksek fiziksel harekete tekabül etmiş ve fiziksel hareketin de çok önemli olduğu belirtilmiştir. Ayrıca hız, güç ve direnç seviyeleri açısından kas formunun da doğru olduğuna inanıyorum ancak kardiyorespiratuvar ve kas formunun içeriğinde güçlü bir genetik miras bulunmaktadır ve bu konuda bir şey yapamazsınız. Bu nedenle bu tür form çalışmalarını gelişim için sürdürüyor olsanız da gerçekleştirebileceğiniz gelişimin sınırları vardır ve bu sınırlar kendinizi başarısız hissedip tüm çabalardan vazgeçmenize neden olabilir. Hatırlarsanız Lida kapsül zayıflamasından tam verimi almak için gün içinde kısa süreli egzersizler yapmanızı dile getirmiştim. Bu da aynı sebebe, yani yoğun egzersiz temposundan sıkılıp tamamen bırakmak istemenize olan meyilinizden kaynaklı bir istektir. İlle de terleten ve yoran egzersizler yapmanız gerekmez. Sadece daha hareketli bir yaşam tarzı kazanmaya çalışın yeter.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.