Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
15

    

Egzersizin Lida’ ya Faydası

Yazan (eRiL) Lida Yorumlar, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 15 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Egzersizin lida ya faydasıTükettiğiniz işlenmiş gıda miktarını azaltmayı sürdürün. İşlenmiş gıda tüketimi lida kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kutulanmış kahvaltılık gevreklerden uzak durun, onların yerine tam tahıllar tüketin. Tüm konserve yiyecekler için daha sağlıklı alternatifler bulun. Sağlıklı bir zayıflama alternatifi arıyorsanız lida zayıflama hapı‘ nı denemelisiniz.

İstikrarlı bir şekilde taze, çiğ (mümkünse organik) meyve ve sebze tüketiminizi artırarak çıtayı biraz daha yükseltin. Öğle ve akşam yemeklerinde, tabağınızın en az yarısının yeşil, çiğ/ canlı gıdalardan oluştuğundan emin olun. Bu gıdalarla beslenme lida ile zayıflamanın ilk kuralıdır.

Her gün, hava şartlarının izin verdiği ölçüde, açık havada zaman geçirin. Mümkünse, dinlenirken vücudunuzun taze havayla beslenmesine izin vermek için pencereniz açık uyuyun. Üç hedefinize aynı anda ulaşmak için açık havada egzersiz yapmaya çalışın: taze hava, güneş ışığı ve fiziksel aktivite. Düzenli olarak yapılan egzersizler lida ile kilo vermenizi hızlandıracaktır.

Egzersizin her üç tipini de uygulamayı sürdürün: esneme, aerobik ve ağırlık kaldırma. Haftada en az beş, tercihen altı gün düzenli olarak egzersiz yapın. Kilo kaybında bir engele takılırsanız, bu engeli aşmak için egzersiz ve spor  miktarını biraz daha artırın.

Her gün pozitif olumlamalarla kendinize destek olun. Olumlu ve neşeli bir tutumun bir tercih olduğunu unutmayın. Pozitif bir tutumu güçlendiren kitaplar okuyun ve kendinizi sağlıklı beslenme ve yaşama konularında eğitin. Her gün, ilham almak ve motive olmak için en azından birkaç paragraf okumayı unutmayın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.