Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
01

    

Egzesiz Yapamıyorsanız Lida Kullanın

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Kategorilenmemiş, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 01 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

egzersiz yapmakDiyet ve egzersiz yapmayı biraz sıkıcı buluruz. Yani egzersiz yapmak aslında sağlık açısından çok faydalıdır. Doktotların kansere karşı ve kilo karşı egzersinizin inanılmaz etkisini vardır. Fakat beslenmekta çok öenmlidir. Ötle bir toplumda yaşıyoruz ki neder yanlış besinler var onları seviyoruz.

Mesela fast food yiyecekler kanser yapmaya neden olur. Hemde obezite riskini artırıcı özellliği vardır. Ancak bu durumdan lida kapsülleri sayesinde kurtulmak mümkündür. Lida form kapsüllerini kullanarak forma girmek mümkündür. Dışardan yeme alışkın bir topluma ancak lida kapsülleri yardımcı olabilir.

O gittiği zaman ben jim’e benimle diyabeti hakkında birebir konuşmak isteyip istemediğini sordum. Bunu hiçbir şekilde önemsiyor görünmüyordu. Barbara resepsiyon bölümünde bekledi. Jim ve ben ara vermeksizin ve konuyu değiştirmeksizin birlikte iyi bir çalışma yaptık. Başarılı ve sağlıklı kilo vermek için lida kullanın kısa sürede forma girmeyi başarın.

Diyabetlilere durumlarını somut bir şekilde açıklamak için zaman zaman bedenlerini bir arabaya benzetirim ve kurşunsuz benzin yerine dizel ile gitmeye zorlandıkları zaman sorunların meydana geldiğini anlatırım. Bir arabanın işlevini sürdürebilmesine benzer olarak jim’in her gün en az iki kez kan şekerini ölçmesi, deposunu uygun yakıt ile doldurması (karbonhidrat hakkı), arabayı her gün sürmesi (egzersiz) ve koruma kayıtlarını tutması (beslenme kayıtları) gerekiyordu.

Benim görevim ona “yumuşak bir şekilde sürüşü” öğretmekti. Jim’in kendisini koruma planı günde iki kez kan şekerini kontrol etmek, sonuçlan kaydetmek ve onlara okumaları için olası açıklamaları düşünmek (besin, egzersiz yapmama, unutulan ilaç alımları veya stres) durumunu içeriyordu.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.