Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
11

    

Ekonomik Diyet Lida Diyeti

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 11 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

Ekonomik diyet lida diyetiLida kapsül diyeti halk arasında ‘zengin diyeti’ olarak konuşuluyor. Çünkü diyorsunuz ki; özgür köy tavuğu yiyeceksiniz, besinlerin organiğini, doğalını bulacaksınız. Lida zayıflama diyeti’ nin aslında ‘ekonomik bir beslenme şekli‘ olduğunu kendinizden örnek vererek anlatabilir misiniz?

Örneğin ben eve un, şeker, ekmek almıyorum. Meyve az girer evimize. Asitli içecekler, meyve suları, içki, sigara hiç almıyoruz. Sucuklara, sosislere, şekerlemelere harcama yapılmaz bizde. Zaten bu gıdaların tüketimi lida zayıflama hapı diyetine zarar veriyor.

Misafirlere çikolata, kuru pasta, yaş pasta verilmez. Bunların yerine yoğurt, tereyağı, zeytinyağı, et, balık, mevsim meyveleri, bulgur, yeşillik, her türlü bakliyat, beyaz peynir, köy yumurtası ve doğal kuruyemişler girer mutfağımıza. Bu tip gıdaları lida kapsül kullanımı sırasında rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çünkü bu gıdalar sağlıklı diyet gıdaları arasında yer almaktadır.

Bunun dışında zehirli kimyasallar içeren makyaj malzemelerine, saç boyalarına para verilmez. Nemlendirici olarak zeytinyağı ve limon kullanırım. Birçok insandan farklı olarak belki de sadece omega 3‘ e para veriyoruz.

Eşim için de geçerli bu saydıklarım. Sabun olarak zeytinyağlı geleneksel kalıp sabun kullanırız. 12 yıl Amerika’da yaşadığım zaman gelip gidenlerden zeytinyağlı sabun istedim ve sadece onları kullandık. Saçımız içinde vücudumuz içinde doğal zeytinyağlı sabunları kullanıyoruz. Hem alerji yapmıyor, hem de çok sağlıklı… Saç boyası da yok tabii… TV programlarına çıkınca bile makyaj, pudra vb kesinlikle yok! Ne diyeyim, bu bilgilerden sonra okuyucu karar versin, lida diyeti’ nin ‘zengin işi’ olup olmadığına!


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.