Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
04

    

Ekonomik ve Sağlıklı Zayıflama

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 04 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı zayıflama“İşlemeyen demir pas tutar” misali, kullanılmayan bacak kası da zamanla yok olur. Egzersiz yapmak lida ile kısa zamanda zayıflamanıza olanak sağlayacaktır. Bir hafta sürekli yatan kişinin kas kitlesi %20 azalır. Yani, onları kullanmak zorundayız. Spor yapmak, büyüme hormonu salgısını artırarak yağları eritir, kasları büyütür. Yağları eritmek için lida kapsül de kullanabilirsiniz. Günde bir kilometreden az yürüyen, 2 kilometre yürüyene göre ölüme iki kat daha hızlı yaklaşır. Bütün bu anlattıklarımızdan sonra uzun yaşamanın formülünü “Az yemek + çok spor” şeklinde verebiliriz. Uzun yürüyüşler ve lida diyet hapı kısa zamanda zayıflamanızı sağlayacaktır.

Vücudumuzun ihtiyacı olan gıda maddelerini, gereken miktarda ve uygun zamanda tüketmeye sağlıklı beslenme diyoruz. Bu sebeple, günlük yemek listenizde değişik besin gruplarının birarada ve yeterli miktarda bulunması, son derece önemlidir. Bakınız, hayatta kalmamızı sağlayan yiyecek içecekler, içerdikleri maddeler dikkate alındığında nasıl bir sınıflama içine giriyorlar:

1. Grup: Et, balık, tavuk, yumurta, kuru baklagiller ve peynir

Bu gruptaki besin maddeleri, başta protein olmak üzere B vitamini, demir ve çinko bakımından zengindir. Özellikle kırmızı et, protein, demir ve çinko kaynağıdır. Ancak içerdiği doymuş yağlar açısından pek çok olumsuz etkisi de vardır. Haftada en az 100-120 gram et yemelisiniz, tabii yağlarını sıyırararak… Bu gıdaları lida kapsül kullanımı sırasında yeterli miktarlarda tüketmeye özen gösterin.

Unutmayınız ki, beyaz et (tavuk, hindi, balık) “kırmızı”ya oranla daha ekonomik ve sağlıklıdır. Yumurta, kaliteli bir protein ve demir kaynağıdır. Özellikle et yemeyenler bu gıdayı tercih etmelidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.