Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
24

    

En Doğru Kararı Lida ile Verin

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 24 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

İdeal forma kavuşmak için doğru zayıflama tercihleri önemlidir. Diyet yaparken sağlıklı zayıflamak ilk tercihiniz olmalı. Sağlıklı olabilecek diyet yöntemlerini seçmelisiniz. Mesele lisa hapları bu konuda uygun olabilir. Sağlıklı zayıflama da en etkili çözüm yoludur.

Düzenli ve sağlıklı zayıflamak için lida ile sağlık konularına gerekli önemi vermelisiniz. Kilo verimi için zorlanmadan kısa sürede zayıflayacaksınız. Aromaterapl  yağ özleri ve kompresler Bazen bir rahatsızlığı ya da acıyı gidermek ya da sadece sıcak ve rahat hissetmek için sıcak su dolu bir şişeden başka bir şeye gereksinim duyulmaz.

Lida hapını denemek fazla kilolara karşı en etkili çözümdür. Kilo vermek için aylarınızı harcamayınız. Romatempinin buna verilecek cevabıdır. Geniş bir kabı elinizin dayanabileceği kadar sıcak suyla doldurup, seçtiğiniz herhangi bir aromatik yağın birkaç damlasını ekleyin. Bir parça pamuklu örtüyü birkaç dakika boyunca bununla ıslatın. Örtüyü sıkın ve rahatsız olan bölgeyi kaplayacak şekilde üzerini örtün.

Kompres uyguladığınız örtünün üzerine iki damla daha aromatik yağdan ekleyin ıslak bezin üzerine yayılacak ve daha seyreltik bir hale gelecektir, sonra kompresi ağrılı olan yerin üzerine koyun. Kompresi soğuyana kadar uygulayın ve eğer gerekirse süreci tekrar edin.

Lida zayıflama yöntemi periyodik olarak devam eden fazla kilolar, sindirim ve bağırsaklar için son derece uygun bir yöntemdir. Herhangi bir durum ya da nedenle kompres yapabilirsiniz. Lida hapını kullanırken daha huzurlu kilo vereceksiniz. Lavanta ve ylang ylang kompresi (her ikisi de rahatlama ve canlılık için kullanılan yağlardır) alna uygulanabilir ve özellikle kirleri temizlemek için uygundur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.