Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
10

    

En Meşur Zayıflatan Kapsül

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 10 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan zayıflama hapı lida ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Forma girmek ve sağlıklı bir yaşam sürmek için mutlaka beslenmenizede özen göstermelisiniz. Lida kapsülleri sayesinde kısa sürede hedeflediğiniz kiloya düşmek mümkündür.

Eğer kendinizi adamışsanız, kaç çocuğunuz olursa olsun, her zaman bir yol vardır. Gerçekten bir spor salonuna yazılmayı ve haftada birkaç sefer gitmeyi istiyorsanız, yapabilirsiniz. Gerçekten iyi yemeyi istiyorsanız, yiyebilirsiniz. Çocuklar tann’nın lütfudur; kötü alışkanlıklarınız için onları suçlamayı bırakmanızın tam zamanıdır.

Günümüzün en doğal zayıflama hapı kesinlikle lida kapsülleridir. Fazlalıklarda lida hapı sayesinde kurtulmak mümkündür. Sizlerde kısa sürede forma girmek istiyorsanız mutlaka denemelisiniz. Geçenlerde bir arkadaşımın arkadaşıyla sağlıkla hiç ilgisi olmayan bir konuda telefonda konuşuyordum.

İşimden dolayı, sağlık ve özellikle onun kilosuna geldi laf ve dedi ki “Eğer ne yediğin isen, ben big mac’im” ve oğlu nedeniyle yemek alışkanlıklarının nasıl burger şeklini aldığını anlatarak devam etti. Ona nasıl olup da bu karara vardığını sordum. Cevabı daha önce de birkaç kez duyduklarımdan biriydi, “Oğlum Mc donalds’ı seviyor, ben de onu oraya götürmek zorundayım”. “Ve?” dedim, “ve, bilirsin, oraya bir gittin mi…

Öncelikle, oğlunu oraya götürmek zorunda olduğunu söyleyerek ne demek istiyor? Oğlu kafasına silah mı dayıyor? Bu adamın çocuğunun koruyucusu olması gerekmiyor mu? Sert ebeveyn olmasını gerektirse de oğlunun iyiliği için ona hayır demesi gerekmiyor mu? Yani çocuğunuz eğlenceli gözüktüğü için bataklıkta oynamak istese, oraya asla gitmemesi için bağırır, çığlık atar, ne gerekiyorsa yaparsınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.