Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
24

    

Etkin Maddeleri Doğa Aynı Bitkide Toplar

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida yosun hapı, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 24 Kasım 2010 tarihinde eklenmistir.

Kayısı ve Lida Sağlığa YararlıdırProantosyanidin ve flavanol içeren yeşil çay, siyah çay, sütsüz çikolata, elma ve kayısı oldukça faydalıdır. Zaten Yüce Yaradan bu konuda da eşsiz mucizesini sergilemiş, genelde C vitamini ile flavonoid maddeleri, birbirlerinin etkilerini artırarak kullarım hastalıklara karşı daha fazla koruması amacıyla aynı üründe toplamıştır. Aynı şekilde Lida ilacının hammaddesi olan okyanus yosununda da bir insanın zayıflaması için gerekli olan bütün besin maddelerini bir arada toplamıştır.

Örnek olarak elma ve kayısı flavonol ve proantosyanidin flavonoid’leri yönünden zenginken, aynı zamanda C vitamini yönünden de zengindir. Portakal, mor soğan, çilek, ahududu antosyanin yönünden zenginken, C vitamini yönünden zengindir. Yukarıdaki tabloyu sizlerle paylaşmamın bir önemli sebebi de bu. Yani hem C vitamini hem de flavonoid maddeleri kendi bünyesinde toplamış olan gıda maddelerini bildirmektir. Bu maddeleri bildiğiniz ve tükettiğiniz takdirde ayrı, ayrı hem C vitamini hem de flavonoid madde içeren gıda maddelerini bir araya getirerek tüketme zahmetinden kurtulmuş olacaksınız. Bu amaçla mor üzüm, soğan, portakal ve portakal suyu, elma, kabak, ahududu, çilek ve böğürtleni bol miktarda tüketin. Böylelikle hem C vitaminini hem de flavonoid maddeleri bir arada alarak her iki madde grubunun birbirini destekleyici etkisi ile iltihaplanma, kanser, Diyabet, kalp ve damar hastalıklarına karşı daha iyi korunmuş olabileceksiniz. Yani vücudunuzun toksik radikallerinden diğer ifade ile iltihap yapıcı maddelerinden arındırmak, kanser, Diyabet ve kalp hastalıkları gibi önemli hastalıklara karşı kendinizi etkili şekilde korumak istiyorsanız, yeniden belirttiğim bu gıda maddelerini günlük hayatınızda düzenli ve bol miktarda tüketmeye özen gösterin.

Bu gıda maddeleri aynı zamanda Lida ile zayıflarken daha sağlıklı kalmanıza yardımcı olmaktadır. Lida zayıflama ilacı sayesinde zayıflarken bu gıda maddelerini de düzenli olarak tüketirseniz bağışıklık sisteminiz güçlenir ve hastalıklara karşı daha dayanıklı olursunuz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.