Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
04

    

Evde Egzersiz ile Lida’ ya Katkı

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 04 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Beden hareketleri yapmaya istekli olan ve Lida kullanmayan herkes, kilo verirken istenen sonuca ulaşmak için olabildiğince uzun süre çaba harcaması gerektiğini bilmelidir. Lida kullananlar ise kilo verirken egzersiz ile tam verim alır ve % 50 hızlanmış bir Lida zayıflama hapı etkisi görürler. Kasları bir saat aralıksız çalıştırmak, günde üç kez 3o’ ar dakika çalıştırmaktan daha etkilidir. Organizma dinlenirken, kanda dolaşan yağ asitlerini ve kaslardaki ATP’ leri yakıt olarak kullanır.

Yoğun beden hareketi başlar başlamaz, organizma kaslardaki glikojeni “emer”, tek basma emildiğinde, glikojen yaklaşık 20 dakikada tükenir. 25 dakikalık hareketten sonra, harcanan enerjinin yarısı glikojenden, diğer yarısı da depolanmış yağların (lipoliz) dönüşümünden gelir. Bu normal şartlarda oluşan bir olgu. Ya Lida kullanan bir kişide ? Lida kullanan kişide egzersiz başlar başlamaz tüketim yağ dönüşümünden başlar. Sonuç olarak yağ yakımı egzersiz başlangıcından sonuna kadar devam eder. Ara vermeden 40 dakika yapılan hareketin ardından, Lida ile glikojeni korumak için çoğu zaman direkt olarak yağlar kullanılır. Bu nedenle depolanmış yağlar, normalde ancak 40 dakika yapılan sürekli ve yoğun hareketlerden sonra erimeye başlarken Lida sayesinde anında başlar.

Günde üç kez 20 şer dakika gevşeme sporu yaptığımızı varsayarsak, enerji kaynağı glikojen, her seferinde kendini besleyerek yeniden oluşmaya zaman bulabilir.

Olumlu sonuçlar almak için dayanıklılık gerektiren bir sporu (bisiklet, jogging, yüzme gibi), en az 40 dakika süreyle, haftada en az üç kez yapmak gerekir. Lida ile bu süreyi yarı yarıya düşürebilirsiniz. Üç günlük bir ara verme, daha önce elde edilen olumlu sonuçları yok eder.

Ayrıca, Lida ile sporcunun bu yazıdaki temel ilkelere uygun, özellikle kan şekerini düşürme (hipoglisemi) tehlikesini ortadan kaldıran bir beslenme alışkanlığını benimsemesi çok önemlidir. (Yüksek düzeyde egzersizler yapan spor severlerin beslenmesi çok daha karmaşık olup her spor dalına özgü beslenme kuralları içerir; bu kurallar burada söz edilemeyecek kadar kendine özgü özellikler taşımaktadır.)

Aynı şekilde Lida dönemi içerisinde spora yavaş yavaş başlamak, ısınmadan bir anda fazla güç harcamamak gerekir. Fizyolojik çalışmalarını değiştirmesi için organizmanın kısa aralıklara gereksinimi vardır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.