Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
18

    

F Vitamini ve Vücuda Faydaları

Yazan (eRiL) Lida Yorumlar, Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 18 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

f vitaminiProlaktinin fazlası, kilo alma, meme hassasiyeti, sıvı birikimi, depresyon ve huzursuzluk gibi pek çok âdet öncesi gerginlik semptomundan sorumludur. Ancak bazı şikayatelerinizden lida form kapsülleri ile kurtulmak mümkündür. Mesela sindirim sisteminizi düzenler ve işlevleri daha rahat yapmanızı sağlayacaktır. Orjinal lida kapsülleri sayesinde kısa zamanda formunuza girebilir sağlıklı bir ömür sürebilirsiniz.

Mutlaka kullanım sizlerde faydalarından yararlanmalısınız. Fazla kilolardan kısa zaman içerisinde kurtulacaksınız. Özellikle kışın zayıf kalmak için lida uygun bir yöntemdir. Kış mevsiminde kilo artışlarını lida ile engelleyebilirsiniz.

Prolaktin, her döngüde bulunan östrojen ve progesteron miktarlarını etkiler. Eğer vücudun doğru olarak görevlerini yerine getirmesi isteniyorsa, bunların doğru dengede olması gerekir. Bu, pek çok vakada rahatlama sağlamasına karşın âdet öncesi gerginliğin tek çözümü değildir.

Çeşitli sağlık şikâyetleri için (akne, artrit, yüksek tansiyon) eşekotu yağı desteği alan kadınlar, bir yan etki olarak âdet öncesi gerginliklerinin ya ortadan kaybolduğunu ya da kaydadeğer ölçüde hafiflediğini fark etmişlerdir. Günümüzde, pek çok çalışma, âdet öncesi gerginliğe yol açan nedenlerin şunlar olduğunu göstermektedir.

Bunlar:

  1.  hormonal dengesizlik.
  2.  temel yağ asitleri metabolizmasında bozukluk.

Bu yüzden, âdet öncesi gerginlik tedavilerinde her iki faktöre de özen göstermek gereklidir. Temel yağ asitleri ve âdet öncesi gerginlik temel yağ asitleri, bazen f vitamini olarak da adlandırılır. Bu nedenle, vitamin özelliğine sahip oldukları gerçeği, bu besinlerin sağlıklı vücut fonksiyonları için gerekli olduğunu göstermektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.