Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
08

    

Farklı Biri Olmak İstiyorsanız Lida Kullanın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Lida Yorumlar kategorisine 08 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı ve başarılı şekilde kilo vermek istiyorsanız kesinlikle lida kullanmalısınız. Diyet sırasında aç kalarak aylarca spor yapıp kilo vermeyi başaramadığınız durumlarda hemen lida kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Diyet yaparak sağlıklı ve düzenli şekilde kilo verilebilir. İstediğiniz kiloya ulaşmak lida kapsülleri ile mümkündür. Forma girmek için öncelikle yapmanız gerekenlerden bir tanesi kesinlikle lida kapsülleridir. Duygular ve davranışlar daha sonra kişiyi nasıl etkiledi? Bu noktada kişinin yaptığı ve hissettiği şeyin daha sonra onu nasıl etkilediğine bakabiliriz.

Lida hapını kullanırken saatlerini aşırmadan ve her gün tam saatinde içilmelidir. Kilo vermek istiyorsanız kesinlikle lida kapsüllerini denemelisiniz. Sağlığınız açısından kesinlikle lida kapsülleri denenmelidir.

Nilgün aşırı derecede yedi ve bir diyetini daha sabote etti. Sonuç olarak bu onda pişmanlık ve başarısızlık duygusunu tetikledi, bir dahaki diyet girişimine bir adım geriden başlamasına sebep olmuştur.

Yukarıdaki örnek üzerinden gidecek olursak, böyle bir durumda Nilgün kocasıyla telefonda konuştuktan sonra ne yapsa daha sağlıklı olurdu? Bazen problemler çözümsüz gözükür. Belki de gerçekten çözümlenebilir değillerdir. O noktada kişinin o problem karşısında hissettiği çaresizlik bir tür kendini cezalandırma yöntemine dönüşür. Sırf güzellik için zayıflanmayacağını ve bununla beraber bazı rahatsızlıkların zayıflama ile alakalı olduğunu belirtmek isteriz ki bel ağrılarını engellemek için zayıflayın ve ideal kilonuza ulaşın! Daha sağlıklı bir hayat sürmek için şart olduğunu düşünüyoruz.

Nilgün aşırı derecede yiyerek ne duygularını kocasına belli etti, ne onun iş seyahatinden dönmesini sağlayıp birlikte romantik bir akşam yemeği yeme olasılığı buldu. Belki yemek yediği bir iki saat boyunca bir şey düşünmedi, midesi acımaya başlayınca da ona odaklandı, sonra da pişmanlık duygusuna yoğunlaştı.

O gece bu şekilde bitmiş olsa da problem çözülmediği için ertesi gün aynı problemle uyanacaktır. Problem çözme yöntemi olarak yemeği kullanan kişiler genellikle hayatlarının herhangi bir alanında problemle karşılaşınca yine yemeğe yönelirler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.