Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
29

    

Fazla Kilo Derdine Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 29 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

fazla kilo derdine lidaKilolarınızdan kısa sürede kurtulmak için mutlaka diyet yöntemlerinizi doğru seçmelisiniz. Mesela asla ve asla lida ek takviye kullanılmalıdır. Lida form kapsülleri sayesinde kısa zamanda forma girmeyi başaracaksınız. Şişman aynı zamanda obez biri olmak istemiyorsanız mutlaka lida tercih edilmelidir.

Kilo verme konusunda en başarılı sonucu lida ile alacaksınız. Kısa süre zarfında forma girmek için mutlaka lida tercih edilmelidir. Şişmanlamamak için lida tercih etmelisiniz. Formda ve sağlıklı bir yaşam sürmek için lida uygundur. Anaerob canlılar dünya üstünde, oksijensiz ortamda yaşamayı beceren ilk canlılardır. Yaşamın bu ilk öncülerinin en büyük düşmanı oksijendir.

İşin garip yanı, oksijeni de bu dünyaya ilk getiren bu canlılardır. Ve yaşamın bu öncülerinin dünyadan silinmesine kendi ürettikleri oksijen sebep olmuştur. Ancak oksijenle solunum yapmayı becerebilenler yaşamaya devam etmişlerdir.

Bu da ancak canlının ileriye doğru yaptığı evrimiyle olmuştur. Dolayısıyla insandaki hücrenin yaşama ortamını (içinde yüzdüğü suyu) değiştirip o eski ilkel ortama dönüştürdüğümüz zaman, zaten genetik evriminden tanıdığı eski yapısına(anaerob) geri döner.

Kanserle mücadelede de oksijenin vücuda taşınmasının önemi buradan gelir. Oksijen kanser için ölüm demektir. Vücutta ise oksijen ancak su ile çözülmüş halde bulunur. Suyun kansere karşı mücadelede ikinci önemi buradan gelmektedir. Kanserli hücreye su (yani oksijen) taşımak ölüm taşımak demektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.