Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
10

    

Fazla Kilo, Gıdalar ve Lida

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 10 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Fazla kiloluların çoğunun belirttiği korku, aldıkları gıda miktarını ciddî bir şekilde azaltmakla dahili bir tahribata uğrayabilecekleri korkusudur. Halbu ki Gerçek Lida ile doğru ve yeterli miktarda vitamin alımı gerçekleştirilirse böyle bir durum sözkonusu dahi değildir. Bu görüşün ne kadar yanlış olduğunu gösteren örneklerle bir kitap doldurabilirdim.

Savaşlar sırasında yan açlık hatta tamamen açlık sayılabilecek rejimlerle, birkaç tutsak ve bunların dışında birkaç kişi kalp rahatsızlıkları ve gıdasızlıktan ileri gelen hastalıklara yakalanmışlardır. Bunlar sadece kalitesiz yiyeceklerden, aç bırakacak kadar ufak porsiyonlardan o hale gelmediler. Kötü hayat şartlan, pislik, öldüresiye dayak, bitip tükenmek bilmeyen sorgulamalar onları bu hale getirdi.

II. Dünya Savaşı sırasında Avrupa ülkelerinin çoğundaki halkın beslenme durumunda genel bir düşüş oldu. Birçok insan proteinlerden, vitaminlerden et ve yağlardan yoksun kaldı. Ama, zayıf kalacakları yerde erişkinlerin çoğu daha sağlıklı oldu. Lida kullanıcılarına bu çok garip gelebilir ama doğrudur. Çoğu kez yüksek tansiyon, nefes darlığı, safrakesesi rahatsızlığı ve birçok kuvvetten düşürücü durumdan kurtuldular.

Birçok ülkenin örneğin Hollanda ve Norveç’ in hastane istatistikleri, gıda tüketimindeki şiddetli düşüş ve buna bağlı olan genel kilo kaybıyla birlikte savaş sırasında hastalıklarda % 40′ lık bir azalma olduğunu göstermektedir. Bu tezden yola çıkarak Lida zayıflama hapı kullanımı süresince gıdalardan uzak kalacak olmanızın bir tehlikesi olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Savaş bitip gıda maddeleri bollaşınca, birçok kimse eskisi gibi fazla yeme alışkanlığına döndü ve tabiatıyla fazla yağ depo etti. Kalp hastalığı ve sözü edilen diğer hastalıkları olanların yüzdesi gıda tüketimindeki artışla birlikte yükseldi. 1949 yılında sık rastlanan koroner hastalıkları ve ciddî fiziksel bozuklukları gösteren grafikler ilerdeki düzeye çıktı.

Lida ile yapılan hızlı zayıflama diyetleriyle aldığınız gıda miktarını ciddi bir şekilde azaltmakta zarar göreceğiniz konusunda endişeleneceğinize, çok fazla yemek yiyip, o korkunç, fakat kesici fazla kiloların yükünü taşımakla kendinize verdiğiniz zararı düşünseniz daha iyi olur.

Bir doktor, on bir şişman hastayı sadece su, vitamin ve minerallerden oluşan bir açlık rejimine tabi tutmuştu. Bunlar 12 ila 117 gün arasında rejim yaptılar. Hepsi hastanede devamlı gözlem altında oldukları için hiçbiri “yiyecek aşıramıyordu!” Kilo verdikleri zaman hepsi de sağlık bakımından açlık rejimine başladıkları zamankinden çok daha iyiydiler. Gözlem altında yapılan bu oruç rejimi (doktor önerisi olmadan kesinlikle tavsiye edilmez.) aşın derecede şişman kimsenin mümkün olduğu kadar çabuk olarak ideal kilosuna inmesine yahut bu kiloya yaklaşmasına, sonra da ince kalmak için ye uygulamasına geçmesine yardım için verilmiştir. Bu program Lida ile de desteklenebilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.