Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
24

    

Fazla Kilolar Dikkat Eksikliğine Yol Açabilir

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 24 Mart 2011 tarihinde eklenmistir.

Fazla kilolar dikkat eksikliğine yol açabilirDikkat toplama bozukluğunun birçok farklı nedeni vardır. Bir kan grubu ilişkisi sonucunu çıkarabilmek için hala daha fazla bilgiye ihtiyacımız var.Dikkat toplamanın diğer sebepleri de kilo kaynaklı olabilir ve bu fazla kilolar Lida kapsül ile verilmelidir. Kan gruplarının çevre koşullarına farklı tepkiler veriyor olduklarına ilişkin bilgilerimizden yola çıkabiliriz; örneğin babam 35 yıllık meslek hayatında, fazla kilolu çocukların azami potansiyellerini kullanabilecekleri egzersiz olanakları sağlandığında, daha mutlu sağlıklı ve dinç olduklarını gözledi. Dikkat toplama bozukluğu olan fazla kilolu bir çocuk, mümkün olduğunca çok egzersiz yapması için cesaretlendirilmelidir. Bunlar ek jimnastik desleri ve takım oyunları olabilir. Diğer yandan, obez çocuklar, duygusal ve dokunsal yeteneklerini geliştirecek heykel veya plastik sanatlarla, derin nefes alma gibi rahatlama egzersizlerinden yarar sağlıyor gibi görünüyorlar. Fazla kilolu çocuklara, yüzme ve jimnastik iyi gelebilir.

Bazı araştırmacılar arasında da bu problemin şeker metabolizmasındaki bir ayarsızlık veya kimyasal gıda katkılarına karşı gelişen bir alerji sonucu oluştuğu konusunda spekülasyonlar var.Metabolizmadaki bazı dengesizlikler dikkat bozukluğuna yol açabilir ve metabolizmanın dengelenmesinde Lida form hapı size yardımcı olabilir.Dikkat toplama sorunları olan çocukların, aslında bu sorunun yedikleriyle bağlantısı olabileceğini düşündürecek kadar yiyecekleri konusunda olağanüstü titiz seçiciler oldukları halde, bu noktada gerçek bir sonuca ulaşılamamıştır.Yakın zamanda,obez çocukların, dikkat toplama eksikliği ile güçlü bir bağlantısı olabileceğini düşündüğüm ilginç bir şey keşfettim: Bir ara bana, hem dikkat toplama eksikliği hem de hafif anemik olan bir fazla kilolu çocuk getirildi. Ona, yüksek protein diyeti, B12 ve folik asit takviyeleri verdim, anemi geçti. Ama annesi, aneminin yanında çocuğun dikkatinde de bir iyileşme gördüğünü belirtti. Bunun ardından, dikkat toplama eksikliği olan bir çok obez çocuğa, bu vitamin takviyelerini önerdim. Sonuçlar, az bir iyileşmeden, dramatik değişikliklere varan düzelmelere dek uzandı.Eğer çocuğunuzda dikkat toplama eksikliği varsa profesyonel bir gıda uzmanıyla, kan grubu diyetine B12 ve folik asit takviyelerini de ekleme konusunu görüşün.Folit asit ve Lida desteği kilo problemlerinize çözüm bularak dikkat eksikliğini gidermede yardımcı olur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.