Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
23

    

Fazla Kilolar için Zayıflama Hapı Lida

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Lidagel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 23 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Zayıflama Hapı Lida fazla kiloları eritmek ve selülit tedavisi için de uygulanmaktadır. Bazen dış operasyondan sonra oluşan nedbeler (sert doku), ciltte kırışıklık ya da kabarıklıklara neden olabilir. Deneyimli uzmanlarca yapılmalıdır. Triacana (bitkisel ekstre) yağ hücrelerine girer ve yağ yıkımı yaparak selülite karşı etki gösterir. Bu tedaviye kombine olarak Lida kullanılabilir.

Talassoterapi (deniz suyuyla tedavi) faydalı olabilir. Ancak bu, bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Fakat Lida yosun hapı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Selülite karşı kremlerin fiyatları oldukça yüksektir. Ancak yararları yok denecek kadar azdır. Uzmanlar, bu antiselülit ürünlerin yağ odacıklarına ve bağ dokusuna kadar ulaşmasından kuşku duymaktadır. Tabii ki Lida hapı bu tür kremlerden daha farklı bir etki bırakır. Bölgesel incelme yöntemi ile vücudunuzdaki selülitleri ortadan kaldırır.

Refleks bölgeleri tedavisi, ısı tedavisi, vücut paketlenmesi, özel eşofman gibi tedavi yöntemlerinin bilimsel olarak yararı saptanmamıştır.

Özel cihazlarla elektriksel lenf direnajı yararlı olmaktadır.

Hormon tedavisi: Amaç yağ dokusunda östrojen hormonunu azaltmak ve androjen hormonunu artırmaktır. Bunun için androjen pomatları kullanılır. Hafif selülit olgularında fitoandrojenler (bitkisel androjenler) yararlı olabilir. Ginseng kremi (Biothernity Ginseng creme) ya da İskoç karaçamından elde edilen androjen (Pinocell) lokal uygulanır. Bu yöntemlerin hepsi dış yöntemler olsa da içeriden kullanılabilecek Lida ile desteklenebilir.

Daha belirgin selülit olgularında, değişik konsantrasyonlardaki DHEA hormonu jeli tavsiye verilir. Daha etkin diğer bir androjen de vücutta kadınlık hormonu östrojene dönüşmeyen androstanolondur (Andractim gel). Ancak bu tedavi risklidir. İlk önce ciltte sivilciler ve yağlanma oluşur. Eğer ciltteki bu ilk belirtiler gözden kaçarsa, bunu izleyen yan etki kıllanmada artıştır. Hormon tedavisi, kilo düşürme ve sporla birlikte gecikilmeden uygulanırsa başarılı olur. Tüm uyluk ve kalçalarda ileri seviyede oluşmuş selülitin androjen tedavisiyle kontrolü zorlaşır. Bu bakımdan ilk selülit belirtilerinde gecikmeden tıbbi tedaviye başlamak çok önemlidir.

Selülipoliz yöntemiyle deriye batırılan iki iğneyle oluşturulan elektriksel gerilim alanındaki cilt altı yağları parçalanır.  Bu uygulamaları Lida yosun jeli ile birlikte destekleyebilirsiniz. Olguların yüzde 70-80′ in de etkili olmaktadır. Ancak üç ay boyunca haftalık uygulamalar gerekmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.