Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
24

    

Fazla Kiloların Sebepleri ve Lida Çözümü

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 24 Mart 2010 tarihinde eklenmistir.

Psikologların görüşüne göre, manevi tatmine ulaşmamış, gönlü ve kafası aç kalmış, sevgiye doymamış insanlarda, büyük bir “tüketim tutkusu” ortaya çıkar. Bu gibi insanlar asla doymazlar. Bu gibi kişiler korkulu, öfkeli ve aç olmayı birbirinden ayırt edemez ve bu hislerini açlık işareti olarak bir arada değerlendirirler. Biz bu gibi kişiler için de Lida’ yı tavsiye ederiz ve zaten bu gibi bir kullanıcımız varsa etki görebilmiştir.

Dolayısıyla da kendilerini sinirli hissettiklerinde aşırı yemek yerler. Ayrıca insan üzüldüğünde, canı sıkıldığında, yalnız kaldığında da fazla yemek yer. Fakat fazla yemek yemeyi âdet hâline getirenlerin sayısı da az değildir. “Yemeği çok yiyor çünkü çocukluğunda da çok yerdi.” Bütün metabolizması fazla yemek yemeye programlanmıştır. Çocukluğunda oluşan yağ hücreleri vücudunda depolanmaya devam eder.

Kişilerin açlık çekme sebepleri ne olursa olsun aslında Lida bu açlığı tümüyle bir sorun olmaktan çıkartmayı bilir. Bu kadar başarılı bir üründür.

Besinlerin, özellikle beğenilen besinlerin yenilmesinden kaynaklanan mutluluk ya da besinlerden beklenen mutluluk, kimi insanda bütün yaşam boyu sürer. Bu tip insanlar ancak istedikleri sevdikleri besinleri yerlerse yaşamdan haz duyarlar! Mutlu olmanın yaşamın anlamını besinde, mutfakta bulur.

Şişmanların çoğu, çocukluğunda sevgiye yeteri kadar doyamamış kimselerdir. Bu eksikliklerini yemekle gidermek isterler. Orjinal Lida onlar için de çözüm olabilir. Günlük sıkıntı ve huzursuzluklardan yemeğe sığınırlar. Bu gibi durumlarda kişinin kendi hislerini tanımlamayı, kendisini yatıştırmanın ya da ilişkilerini daha iyi idare etmenin yolunu, kötü bir adaptasyon yöntemi olan yemek alışkanlığına dönmeden öğrenmesi gerekir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.