Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
04

    

Fazla Yeme Alışkanlığına Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 04 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Fazla yeme alışkanlığına lidaBilinçte bıraktığınız ve kurtulduğunuz kötü alışkanlık yerine, aynı yöntemle, yani istediğiniz iyi alışkanlığı önce zor da olsa devamlı ve bilinçli olarak tekrarlayıp, bir süre sonra otomatik hale getirerek şuur altına göndererek, iyi bir alışkanlık koyabilirsiniz. Bu alışanlıklara fazla yeme alışkanlığı da dahildir.  Fazla yeme ile alınan kilolar için lida zayıflama kapsülü kullanmak uygun olabilir.

Bu şekilde, hem kötü alışkanlıktan iyice uzaklaşmış, hem de yeni bir iyi alışkanlıkla sağlığınızı daha da geliştirmiş olursunuz. Mesela, sigara yerine spor (spor sigara ihtiyacını azaltır), kolalı içecekler yerine su, çay kahve yerine bitkisel çaylar gibi… Bu alışkanlıklar kilo almanıza sebep olduğu gibi lida ile desteklenen diyetlerinizi de olumsuz yönde etkiler.

Ben kendim, sigarayı ve birçok başka kötü alışkanlığı bu şekilde bıraktım. Daha önce zoraki bıraktığım 3 defada da sigaraya yeniden başlamıştım; ki bunlar bir seneye kadar uzayan bırakmalardı, ama artık sigara aklıma bile gelmiyor ve bırakma tarihini de unuttum. Sigarayı ani olarak bırakmak kilo almaya yol açar. Fakat bu kilolar lida kapsül ile kısa zamanda verilebilir. Bu sebeple “kilo alırım” diye sigarayı bırakmakdan korkmayın.

Ameliyat olmak için gelen(genel cerrahi uzmanıyım) çok sayıda hastam da, ameliyattan önce bu yöntemle sigarayı bıraktılar. Sigarayı bıraktıktan sonra muhakkak biraz kilo alırsınız; bu hiç önemli değildir ve sağlıklı yaşamaya devam ettikçe bu kilolar tekrar kendiliğinden verilecektir. Ayrıca bu kiloları vermek için lida kapsül de kullanılabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.