Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
10

    

Fazla Yemek Yemek Kötü Bir Davranıştır

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Lida Yorumlar kategorisine 10 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Fazla miktarda yemek kötü bir davranıştır. Yemek yeme şeklimden utanıyorum. Her zaman ne yemek istediğimi bilmeliyim. Açlık korkunç bir şeydir. Açlık hissetmemeli, kendimi bu konuda engellemeliyim.

İnsanlar karınını tıka basa doyurmaktan zevk alıyorlar her zaman mideni doldurmak hem bütçene hem de bedenine zarardır. Bu davranışınızdan vazgeçtirecek lida kapsülleri ile tanışmalısınız. Midenizi rahatlatarak fazla yeme isteğini yok edecektir.

Kilo vermenize yardımcı olan lida hapını kısa sürede kullanmaya başlamalısınız. Unutmayınız ki düzenli ve sağlıklı şekilde size kilo verdirecek lida daha hızlı ve kolay kilo vermenin mümkün olması sayesinde sizi istediğiniz kadar zayıflatabilir.

Orjinal lida kapsülleri sayesinde istediğiniz kiloya ulaşarak daha sağlıklı bir vücuda kavuşacaksınız. İstediğiniz kiloya düşerken daha dinç ve enerjik hissedeceksiniz. Doğru kullanıldığı taktirde inanılmaz bir değişime hazır olun. Lida hapı ile etrafınıza güzellikler saçacaksınız.

Yemek hayatta sahip olduğum tek zevkim.Kendimi iyi ya da kötü hissetmem, ne yiyip yemediğime bağlıdır.Yemeği reddetmem kontrol gücüm olduğunu gösterir. Ancak bu durumda duygusal yoksunluk ve kısıtlanmışlık hissederim kiloyla ilgili sağlıksız düşünceler zayıf olmak zorundayım zayıf olmak mutlu, başarılı ve mükemmel bir hayata sahip olmak demektir.

Kilo vermediğim takdirde kendimi mutlu hissedemem şişman olmak mutsuz ve zevk alınmayan bir hayat yaşamak demektir. Her gün tartılmalıyım. Asla tartılmamalıyım zayıf olmak hayatta istediğim bütün iyi şeylerin önkoşuludur. Zayıflar şişmanlardan daha çok sevilir. Magazin dergilerinin ve kilo çizelgelerinin gösterdiği kiloya sahip olmalıyım.

Zayıf insanlar şanslıdırlar ve ne isterlerse yiyebilirler. Kilolu insanlar sadece düşük kalorili ve düşük yağlı gıdalar tüketmelidirler.Mutlu olmanın tek yolu zayıf olmaktan ya da zayıf kalmaktan geçer.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.