Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
01

    

Fit Bir Vücut için Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 01 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Doğru bir beslenme yöntemi ve lida kapsülleri ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Yeterli vitaminler, minareller, proteinler alınarak kilo vermeyi düşünmelisiniz. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için sadece lida kapsüllerini kullanmanız yeterli olacaktır. Kısa sürede etkisini görmek için mutlaka lida kapsüllerini hemen kullanmaya başlamalısınız.

Diyet, spor ve lida kullanarak zayıflama daha hızlı sağlanabilir. Sizlerde acı çekmeden kilo vermek istiyorsanız muhakak lida kapsüllerini kullanmalısınız.

Bütün bunlar sizi holistik ya da tamamlayıcı olmayan yöntemler olarak şaşırtabilir. Kendi kendilerini öne süren homeopatinin düzenleyici organları bunu nasıl açıklayacaklar? İlgili homeopatlar konusunda hiç kimse harekete geçmedi.

Daha uç noktada kamu sağlığı kampanyalarına zarar verirken ve hastalarını ölümcül hastalıklarla baş başa bırakırken tıbbi olarak kalifiye olmayan homeopatlar ölümcül tanıları atlayabilir, aktif olarak görmezden gelebilir ve hastalarına sprey ilaçlarını almayı durdurmalarını, kalp pillerini atmalarını söyleyebilir.

Çok sayıda örnek var. Bunları burada belgeleyebilirim. Etik plasebo için bir rol olduğunu söylemek yeterlidir. En azından onların böyle bir şeyi sağlamak için gerekli olgunluğa ve profesyonelliğe sahip olmadıklarını fazlasıyla gözler önüne sermiş oldum.

Bu arada şeker haplarının ticari çekiciliğinden etkilenen gözde doktorlar bazen pek de hayal güçlerini kullanmadan kendilerinin de bu işe girip bu ürünleri satıp satamayacaklarını merak ediyor. Şimdiye kadarki en mantıklı düşünce kesinlikle burada ele aldığımız araştırmalardan yararlanmak, plasebodan gerçekten daha iyi sonuç veren tedavileri geliştirmek ve hastalarımızı yanıltlamadan sağlık hizmetlerini iyileştirmektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.