Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
25

    

Form Tutma Kolaylığı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 25 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Düzgün beslenme sağlığımız için çok önemlidir. Fakat diyet yapan insanlar bunun farkında olmadan sağlıksız diyet girişimmlerinde bulunuyorlar hata yaptıklarının farkında bile olmadan sizler için sağlıklı zayıflamanın yolunu bularak lida zayıflama hapını meydana getirdik. lida orjinal zayıflama haplarının sağlık açısından hiç bir zararı olmadığı gibi kısa sürede kilo vermenizede yardımcı olmaktadır. Lida hapının içierisinde bulunan yağ aykıcı özellikle ile kio vermek pekte zor olmuyor.

Lida dünyaca duyulmuş bir zayıflama hapıdır. Lida hakkında herşeyi araştırabilirsiniz. orjinal lida hapı kullandıktan sonra hiç birşeyden korkmayın deriz. Beslenme ve son zamanlarda taiwan’da yapılan bir çalışmada, sebze ve mevvadan zengin diyetin kolorektal obeziteden koruyucu etkisinin glutationstransferaz enzimindeki polimorfizm ile ilişkili olabileceği; “gstt1 null” ve “gstp vith g allele” genotiplerinde koruyucu etkinin anlamlı olduğu, sigara içmenin bu koruyucu etkiyi azalttığı bildirildi.l2bu da nutrigenetik açısından anlamlı olabilecek bir gelişme gibi görünüyor. İnanılmaz ama gerçek zayıflatan mucizeler lida diyet hapı sayesinde gerçekleşiyor.

Prostat kanserinin gelişmesinde oksidatif stress’in rolü olduğunu gösteren güçlü kanıtlar mevcuttur. Son zamanlarda yürütülen iyi planlanmış prospektif bir çalışma “physicians’ health study”de gerek bazal endojen antioksidanların (selenyum, lycopene, alpha tocopherol) yüksek olduğu veya bunların ve bctacarotene’m dışarıdan verildiği gruplarda klinik anlamlı  sıklığının azaldığı görüldü. Nutrigenetik açısından ilgi çekici olan, mitokondriumlarm başlıca antioksidan enzimi olan mnsod’da (manganez süperoksid dismutaz) valin yerine alanin polimorfizmi taşıyanlarda (aa) betakaroten tedavisinin, fatal prostat olmalıdır.

Kanserine karşı nisbi riski  özellikle azalttığının ve 0.6’ya indirdiğinin itimat aralığı saptanması beklenmiştir. Kafeinin postmenopozal osteoporoz için bir risk oluşturup oluşturmadığını araştıran çalışmalar çelişkili sonuçlar vermiştir. 65 yaş arasındaki kadınların üç yıllık izlenmesine dayalı prospektif bir çalışmada günde 300 mg’ın üstündeki kafeninin (yaklaşık iki büyük neskafe bardaği kahve genellikle kemik kaybını artırdığı; ancak özellikle d vitamini reseptöründe (vdr) tt yerine tt polimorfizmine sahip olanlarda spinal kemikte mineral kaybını daha da hızlandırdığı görülmüştür.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.