Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
21

    

Formda Kalmak için Lida Hapı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 21 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için dengeli beslenmelisiniz. Ayrıca lida kapsüllerinin yardımıyla kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz. Forma girmek için lida kapsüllerinden yararlanmalısınız. Bir keresinde lilias curtin’e gitmiştim (kendisi chcrie booth’un alternatif terapisti) ve değişik renkte ışık demetlerini göğsüme vererek üzerimde büyük parlak bilimsel görünüşlü bir makineyle Değerli Taş terapisi uyguladı. Lazer kateter deneyi bağlamındaki değerli taş terapisindcki gibi şeylerin bir çekiciliğinin olduğu kolayca görülüyor.

Diyet yapamayan ve metabolizması yavaş olanlar için lida zayıflama kapsüllerini kullanmalarını tavsiye ediyoruz. Kısa sürede etkisini görerek forma girmeyi başaracaksınız.

Esasında kanıtların yığılmasına bakınca alternatif terapistlerin bütün o çılgın, harika, güven veren ve empati uyandıran müdahalelerini bu bölümün bağlamında görmezden gelmek mümkün değildir. Esasında yaşam tarzı rehberleri yalnızca sağlıklı bir şey yapıyor olduğunuzu söylemenin etkilerini araştıran şık bir araştırmayı incelediler.

Çeşitli otellerde oda hizmetlerine bakan seksen dört kadın görevli iki gruba ayrıldı: Bir gruba otel odalarını temizlemenin ‘iyi bir egzersiz’ olduğu ve aktif bir yaşam tarzı için sağlık bakanlığı’nca yapılan önerilere uygunluğu, bunun nasıl ve niçin böyle olduğu ayrıntılarıyla açıklanarak söylendi. Fakat lida kapsüllerininde kilo vermede etkisinin fazlası ile olduğu anlaşılmıştır.

Kontrol grubunda olanlar bu neşelendirici bilgiyi almadan normal bir şekilde otel odalarını temizlemeyi sürdürdüler. Dört hafta sonra kendilerine bilgi verilen grup, öncekinden daha fazla egzersiz yaptıklarını algıladı ve vücut ağırlığında ve yağlarında, belkalça oranlarında ve vücut kitle indeksinde önemli ölçüde bir azalma gösterdiler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.