Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
16

    

Gece Çalışan Lidacılar Dikkat!

Yazan (admin) Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 16 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Gece geç saatlerde sohbet etmek tehlikeli bölgedir, çünkü;

Arkadaşlarınızla bağlarınızı güçlendirmekten zevk alırsınız ve boğazınızdan giren şeyleri pek umursamazsınız. Çoğu gece vardiyasında çalışan Lida sever bu yüzden etki görememekten yakınır. Kantin saatler önce kapanmıştır ve yine acıkmaya başlamışsınızdır.

Gecenin geç bir saatidir, yorgunsunuzdur ve uyanık kalmak için yersiniz. Bu evrede ise orjinal lida‘ nın tüm verimini yoketmiş olursunuz. Yediğiniz her şey uyurken midenizde kalır, derin bir uyku uyumanızı engeller ve muhtemelen kilo almanıza neden olur.

Küçük Meyveler ve LidaKendi odanızda bu sohbetleri yapıyorsanız, sağlıksız yiyeceklerin el altında bulunmamasına dikkat edin. Kullanım süreci içerisinde Lida zayıflama hapı‘ nın sizi hangi şartlarda koruyabileceğini araştırıp buna göre yeme şeklinizi ayarlayın.

Herhangi bir şey yemeden önce tatlı bir karışım yaratmak için maden suyuyla meyve suyunu karıştırarak için. Köpükler sizi tok hissettirir ve yatağa girmeden önce midenizi karbonhidratlarla doldurmazsınız.

Biraz küçük meyve yiyin (kiraz veya üzüm gibi). Yemesi zaman alır, küçük parçalar halindedirler ve Lida kapsülü‘ nün yarattığı açlık bastırıcı etki sayesinde de daha sağlıksız yiyeceklere yönelme ihtiyacını ortadan kaldıracak kadar tatlıdırlar.

Eğer teslim bayrağını çekerseniz, en azından yiyeceğinizi bir kaseye koyarak ne kadar yediğinizi ölçün.

Ne olursa olsun, asla dondurmayı kutudan yemeyin, çünkü kaşıklar kolayca kilolara dönüşür; özellikle dondurmayı arkadaşlarınızla paylaşıyorsanız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.