Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
17

    

Gelin Yağlarınızı Eritelim

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lidagel kategorisine 17 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Yağları eritmeLida form hapları ile vücudunuzda birikine yağları kısa sürede eritelim. Fazla kilolara karşı en verimli sonuçları alabilirsiniz. İdeal kiloya gelebilmek için mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz. Obezite ve şişmanlığa karşı en etkili çözüm yolu inanın lidadadır.

Bilim, çok mantıklı bir şekilde, yeni bir dindir. Bireysel bilim insanlarının söylediklerinden şüphe edilebilir, fakat kamusal bilimsel ortak görüş, gerçeğin ta kendisidir. Gerekli olduğunu düşündüğüm sonuç, “sağlıklı fare gençleştirme”, ya da rmr olarak adlandırdığım bir şeydir. Rmr, farelerin yaşamlarını uzatma konusunda, oldukça hassas bir şekilde tanımlanmış bir sonuçtur.

Zayıflığınızı ve sağlığınızı lida ile garantileyin ki tekrar kilo almayı önleyin. Düzenli lida form haplarını kullanın ve her zaman form bir vücuda sahip olun. İdeal kiloya kısa sürede ulaşın.

Eğer bilim insanlarının gelecekte neler olabileceğine ilişkin tahminlerde bulunma konusundaki paranoyalannı bir kenara bırakmalarını arzu ediyorsak, tam da gerek duyulan şeydir bütün önemli açık kapılan bir kenara bırakmamız gerekir. Benim tanımıma göre, rmr’ye erişmektir.

Mus musculus türünün doğal ortalama yaşam süresi en az üç yıl olan bir kolundan gelen, en az yirmi fare, en az iki yaşında iken tedavileri almaya başladığı ve artan sürenin tamamı sağlıklı olmak koşuluyla, ortalamada en az beş yaşına kadar yaşadığı zaman söz konusu olacaktır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.