Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
03

    

Gençler Arasındaki Öldürücü Diyetlere Son

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 03 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Genellikle gençler arasında uygulanan sabahtan akşama kadar aç kalma ciddi anlamda sıkıntı haline gelmiştir. Bu durum gerçekten can sıkıcı olmaktadır. Bu uygulama yerine lida zayıflama hapları ile zayıflayabilirler yani aç kalmak yada alkol alarak sadece zayıflamaya çalışmak çok yanlıştır. yani yapmanız gereken lidayı düzenli şekilde kullanmak ve sağlıklı zayıflamaktır. Lida kapsülleri ciddi anlamda işe yaramaktadır. Kilo problemlerinizi lida hapları ile saeysinde aşacağınızı düşünüyoruz.

Sağlığını ve güzelliğini düşünen herkez lida hapını kullanmalıdır. Süt ve et ürünlerindeki yağın miktarı değişiklik göstermekle birlikte sığır, domuz eti ve peynirlerde kalorinin %70’den fazlası bu ürünlerdeki yağlardan vücuda alınır. Örnek olarak 85 gramlık bonfile ve kalça eti (sokum ya da tranç olabilir) 140 kalori ve 1.5 gramı doymuş olmak üzere toplam 4 gram yağ miktarına sahiptir. Lida kapsüllerinin orjinal olamasına özen gösteriniz. Hemen sipariş verin hızlıca zayıflayın.

Kanatlı ve balık etleri ise sığır ve domuz etlerinden çok daha az yağ içerirler. Eti yemek yapmadan önce görünür yağlarından iyice ayıklamak ve bu şekilde arındırmak sureti ile yağ miktarı da dikkate değer derecede düşürülebilir. Mezgit, alabalık, somon gibi balıkların etleri hamsi, istavrit gibi kara etli balıklarla karşılaştırıldığında daha azdır. Zira beyaz etli balıklarda tüm yağ bağırsaklarda toplanmış olduğundan vücuda yayılmamış, ete difuz etmemiştir. Bağırsakların ayıklandığı ve balığın ayıklama işlemini takiben pişirildiği dikkate alındığında beyaz etli balıklardan daha az miktarda yağ alındığı ortaya çıkar. Buna karşılık siyah etli balıklarda tersine tüm yağ homojen bir şekilde ete yayılmıştır.

Dolayısıyla bu tür balıklarda ayıklama çok az bir yağ kaybına neden olur ve bu balık etlerinden alınan yağ miktarı da doğal olarak çok daha fazladır. Ancak balık yağlarının omega denilen ve sağlık üzerine mucizevi yararları olan yağ asitlerini içermesi nedeniyle bir istisna olarak yağlı balıkları yani siyah etli balıkları tüketmeye özen göstermemiz gerekmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.