Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
17

    

Güç Egzersizleri ve Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 17 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Güç egzersizleri ve lidaBazı gıdalar metabolizmanızı hızlandırmaya yardım eder; diğerleri mitokondrinize zarar verir ve metabolizmanızı yavaşlatır. UltraMetabolizma Programındaki gıda önerilerini taldp ederek yağ yakmak ve sağlıklı kalmak için hangi yiyecekleri yiyip hangilerinden uzak durmanız gerektiğini öğreneceksiniz. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermek lida kilo verdirici ile sizin elinizde.

Bu yazıda yer alan her şey birbirine katkı niteliğindedir ve birlikte işe yarar. İlk olarak da lida ile beraber uygulanmalıdır. Egzersiz yapmadan büyük miktarda kilo kaybeden pek çok hastam oldu. Ama bir noktada tıkanırlar, kalan son 57 kiloyu veremezler ve onları bu düzlükten çıkaracak bir şey gerekir aralı antrenman ve güç egzersizlerini de kapsayan bir aerobik program.

Egzersiz iştahınızı da azaltır, sağlıklı bir kiloyu ve metabolizmayı destekleyen tüm hormon, beyin ve bağışıklıkdengeleyici kimyasalları harekete geçirir. Aslında egzersiz bilinen en güçlü antienflamatuarlardan ve antioksidanlardan biridir (açlık sinyallerini kontrol etmeye yardım etmesi, insülin hassasiyetini artırması, stres kimyasallarını yok etmesi, tiroid fonksiyonlarını güçlendirmesi ve karaciğerinizin toksin atmasına yardım etmesi de bir yana). Elbette bu egzersizler tek başına yeterli olmayabilir ve bu sebeple lida ile desteklemek gerekir.

Günlük kürünüze doğru besin desteklerini eklemek metabolizmanıza ayar yapmanıza yardım edebilir. Mitokondrinizin motor gücünü artırmak için bu besin desteklerini deneyin:

  •  Nasetilsistein (NAC): Hücrelerde, bedendeki en güçlü antioksidanlardan biri olan glutasyon miktarını düzeltir.
  •  AsetilLkarnitin: Yağı mitokondriye transfer eder.
  •  Alfalipoik asit: Mitokondriyi oksidasyondan korumaya yardım eder.
  •  Koenzim Q10: Enerji üretimini artırmaya yardım eder.
  •  NADH: Enerji üretimini artırmava yardım eder.
  •  Kreatin Tozu: Kas hücreleri ve metabolizma için enerji sağlanmasına yardım eder.
  •  Amino asitler (arginin ve aspartik asit): Mitokondri için gere İdi hücre metabolizmasında kullanılan ham maddelerdir.
  •  Driboz: Enerji üretimi ve hücrelerde ATP yapımı için hammadde.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.