Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
06

    

Güçlü Bir Diyet İçin Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 06 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

Güçlü bir diyet için lidaÖzgür dolaşan tavuk veya horozlardan alıp, pişirerek çorbasını yapabilirsiniz. Bu yemekler lida diyetleri için uygundur. Soğuk kış günlerinde hem içinizi ısıtır hem de bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Diyet sırasında zayıflayan bağışıklık sistemi‘ nizi lida kapsül ile güçlendirin. Kışın bağışıklığınızı güçlü tutmak için D vitamini ölçümlerini de ihmal etmeyin. Gerekirse takviye alın.

Şimdilerde zeytinler de hasat edilmeye başlandı. Taze zeytin alıp, evde az tuzlu olarak kırma veya sele usulü hazırlayabilirsiniz. Sabahları kuvvetli ve proteinli kahvaltı yapılması şart! Öğünler arasında en az 4-5 saat geçmesine dikkat edilmelidir. Günde 3 öğünden fazla yemek yenilmemeli, ara öğünler kalkmalıdır. Lida kullanımı sırasında ara öğünlere yer yoktur.

Öğünler arasında bol limonlu su, limonlu şekersiz çay ve ayran içilebilir. Her gün 2-3 litre sıvı almaya dikkat edilmelidir. Akşam saat 20:00′ den sonra hiçbir şey yenilmemelidir. Her gün veya akşam en az 40-60 dakika yol yürümeli ya da en az 40-60 dakika sevilen bir fiziksel aktivite yapılmalıdır. Yapılan bu fiziksel aktiviteler lida sağlıklı zayıflama hapı ile daha kısa zamanda zayıflamanızı sağlar.

Kabız olmamaya dikkat edilmelidir. Doğal yiyeceklerle her gün iki kez yumuşak bir şekilde büyük abdeste çıkılmalıdır. Yaz ya da kış aylarında normal şartlarda kanda D vitamini düzeyinin en az 50 ng/ml’nin üstünde olması gerekir. Kanser hastalarında 70 ng/ml olması önerilmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.