Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
29

    

Güçlü Zayıflama Desteği Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 29 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Güçlü zayıflama desteği lidaAlternatif davranışların tıkınırcasına yemek gibi güçlü bir şeyin yerini tutabileceğini düşünmek basite indirgeyicidir, özellikle de başlangıçta. Ama bizim önerdiğimiz, öncül televizyon izlemek, kocanızla tartışmak veya her neyse ve tıkınırcasına yeme tepkisi arasındaki ilişkiyi kırmanın önemli olduğu. Zayıflama diyeti uygularken etkili bir takviye arıyorsanız lida kapsül kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Sadece kısa bir erteleme bile olsa bu, bağlantının kırılmasında önemli bir adımdır. Yeme bozukluklarından kaynaklanan kilo artışları için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır.

Grup üyelerinden tıkınırcasına yeme davranışına potansiyel alternatiflerle ilgili listeler oluşturmak için vakit ayırmalarını istedik. Aynı zamanda lida kullanmaları da gerekiyordu. Ellen ve diğer bazı üyeler şüpheciydiler, bu yüzden onlardan sadece bir anlık da olsa dikkatlerini tıkınırcasına yemeden uzaklaştıracak fikirler üretmelerini istedik. Tıkınırcasına yeme davranışından kurtulmak için lida zayıflama hapı kullanmak uygun olacaktır.

Ellen bu görevde başlangıçta zorlandı ama zamanla tıkınırcasına yemeye alternatif olabilecek birkaç fikri tanımlamada başarılı oldu. Listesi aşağıdakileri içeriyordu:

  1.  Çocuklarına bir hikaye okumak
  2.  En yakın arkadaşını aramak
  3.  Yürüyüşe çıkmak
  4.  En sevdiği müziği dinlemek
  5.  Köpeğiyle oynamak
  6.  Çalışma masasını düzenlemek
  7.  Bir örgü projesi üzerinde çalışmak
  8.  Golf oynamak

Birkaç üyenin listesinde sinemaya gitmek bulunsa da. Ellen bunu kendi listesinden sildi çünkü patlamış mısırın kokusu onun için tıkınırcasına yemeye öncül teşkil ediyordu. Bu sebeple bu tip gıdaları lida diyetlerinden uzak tutun.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.