Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
10

    

Hareketsiz Kalarak Kilo Alanlara Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 10 Nisan 2011 tarihinde eklenmistir.

Hareketsiz kalarak kilo alanlara LidaArkadaşlarımdan biri sekreter olarak çalışıyor. Çok şeker biri ve yüzü her zaman çok canlı duruyor. Fakat o da tüm masa başı işlerde çalışanlar gibi kilolarından yakınıyor.Kalçalarının çok kilolu ve şekilsiz olduğunu hissediyor. Yağlarını saklaması zor olacağı pantolon ve elbiseleri giymekten kaçınıyor. Yaz yaklaştığında ne zaman kısa bir şeyler giymek istese kendini kötü hissediyor. Bu nedenlerle gerçekten zayıf ve şekilli kalçalara kavuşmak onun hayali.Yağlı, şişman ve şekilsiz kalçalardan şikayet eden sadece arkadaşım değil. Özellikle masa başı işi olan ve sürekli oturmak durumunda olan kadınlar bu sorunu çok sık yaşamaktalar. Çok çalışırken az hareket ediyor olmaları en büyük dezavantajları.İşte bu makalede bu sorunlarla karşı karşıya gelen kadınlar için birkaç Orijinal Lida il beraber uygulanması gereken püf nokta bulunmaktadır. Mümkün olduğunca ne kadar çok uygularlarsa o kadar çok yararlı olacaktır. İşte şişman, şekilsiz ve yağlı kalçalardan kurtulmanın yolları:

Yürümek: Çalıştığınız yerde dahi yürümeye çalışın. Yürümek ve Lida kapsül kullanmak bacaklarınızdaki yağların yakılmasında iyi bir egzersizdir. Kararlı olun ve haftada en az 4 kere uygulayın. Önce 10 dakika normal yürüyün, sonra 10 dakika hızlı yürüyün ve giderek hızlanın. İstediğiniz kadar zaman ekleyebilirsiniz. Bir arkadaşınızın size katılmasını istemek daha eğlenceli yapacaktır.

Yüzmek: Bütün yüzme stilleri vücudunuz için çok iyidir. Fakat kalçalarınızı şekle sokmak ve inceltmek için Lida takviyesi almalı ve sırtüstü vaziyette sadece bacaklarınızı kullanarak yüzmeniz daha iyi olacaktır. Bacaklarınız aktif olacak ve yağ yakabilecek.

İp atlamak: Her gün veya hafta 3-4 defa ip atlayın. İlk başlangıçta yavaş tempolarla başlayın ve her on dakikada bir temponuzu artırın. Yapabildiğiniz kadar yükseğe atlamaya çalışın, daha çok yağ yakmanızı sağlayacaktır.

Pedal çevirme: Evde veya bir jimnastik salonunda bisikletle egzersiz yapın. Eğer pedal çevirme aletiniz veya egzersiz bisikletiniz yoksa normal bisiklet kullanın. Pedal çevirme egzersizi özellikle bacak kaslarınızı çalıştıracak ve o bölgede yağ yakılmasını sağlayacaktır. Yavaştan başlayın ve her beş dakikada bir hızlandırın.

Aerobik egzersizlerine katılın.: Bir spor merkezi veya aerobik seanslarına katılmanız teknik açıdan yaklaşımda bulunarak daha hızlı ve doğru bir şekilde zayıflamanızı ve hayalinizdeki kalçalara kavuşmanızı sağlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.