Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
25

    

Hastalıkları Yavaşlatan Etki Lida Kapsülde

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 25 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Hastalıkları Yavaşlatan Etki Lida KapsüldeYeni araştırmalar, yumuşak jel kapsüller içindeki Lida kapsülünün genelde kuru haldeki üründen daha üstün olduğunu gösteriyor. Son testlere göre, yumuşak jel içindeki Lida yosun kapsülü biyo yararlanımı, yani kan akışına giren miktarı, kuru tablet ya da kapsüllerdekinden birkaç kat fazla olabilir. Bu da, bazı yumuşak jellerin çok daha güçlü olduğu anlamına gelir;
böylece, kanda coQ-10 düzeyini yükseltmek için daha az jel kapsül almanız gerekir.

Dr. Langsjoen, yutarak aldığınız kuru, toz halindeki labletlerden çok daha yüksek biyo yararlanıma sahip olan çiğnenebilir coQ-10 haplarından da alabileceğinizi söylüyor. Ne yazık ki, Lida zayıflama hapı, kısmen Japon tekelinde oluşu nedeniyle, nispeten pahalıdır.

Koenzim Q-10’un esas ünü, konjestif kalp yetmezliğine iyi geldiği iddiasından kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, araştırmalar onun, yüksek tansiyon, ritim bozukluğu (düzensiz kalp atışları), anjina (göğüs ağrısı) ve mitral kapak sarkması gibi diğer kalp ve kan damarlarıyla ilgili rahatsızlıkların tedavisinde de başarılı olduğunu gösteriyor. Güçlü antioksidan özellikleri nedeniyle, coQ-10, San Diego’da bulunan California Üniversitesi ve Rochester Üniversitesi Tıp Fakültesi gibi büyük tıp merkezlerinde, dejeneratif nörolojik hastalıklardan, Parkinson hastalığından, Huntington hastalığından, motor nöron hastalığından ve muitipl skleroz’ itan mustarip hastalarda da denenmektedir. CoQ-10’un bu hastalıkların ilerlemesini yavaşlatabileceği umut edilmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.