Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
05

    

Hazır Yemek, Diyet gıdalar ve Lida..

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 05 Kasım 2009 tarihinde eklenmistir.

Bu yazımızda hazır yemek ve diyet olarak imlenmiş gıdalar konusunda bir açıklama yapmak istedik. Lida kullanıcılarının diyet olarak imlenmiş yada “zararlı etkileri, yağı, tuzu” azaltılmış olarak tabir edilen gıdaları tüketmemelerini rica ediyoruz. Uzmanlar “diyet” olarak imlenen ürünlerin aslında hiçbir şekilde fayda sağlamadığı vurguluyorlar. Hal böyleyken neden hiçbir farkı olmayan ürünlere daha fazla para ödeyelim ?

Bir diğer konu da hazır yemekler. Eminiz ki Lida severlerin çoğu fastfood yada kebap, köfte tarzı dışarıda yenilebilen gıdaların eski müptelasıdır. Halen ufak “dışarıda yemek” kaçamakları yapıyor olabilirsiniz. Bunu da kilo kaybı düşünen kişiler için kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Hazır yemekler inanılmaz çekici ve lezzetli olabilir. Bunu kabul ediyoruz fakat inanın ne kadar lezzetli ise o kadar kilo düşmanı oluyorlar.

Kebap yada hamburger yemeyin demiyoruz fakat en azından Lida’ dan medet umduğunuz süre zarfında bu tip yiyecekleri evinizde kendiniz hazırlayın. Kendiniz yaparsanız içine hangi kilo aldırıcı besinden ne kadar katacağınızı belirleyebilirsiniz. Bu çok büyük bir avantaj.

Örneğin ben yağsız beyaz peynirle süslenmiş yeşil salatayı çok severim. Lida kullandığım dönemde bu hem doyurucu, hem de hafif seçeneği sürekli denerdim. Size boş gelebilir lakin inanın çok lezzetli olabiliyor.

Siz siz olun Lida’ nın yanına aşırı yağ ve baharat içeren yiyecekleri yaklaştırmayın.
Sağlıklı şekilde zayıflayın, mesud olun!


Comments:
Naz on Kasım 6th, 2009 at 18:34 #

Merhaba.Ben ilk kutuda 6 kilo verdim ancak ikinci kutu yarın bitmesine rağmen kilomda hiçbir değişiklik olmadı.Yeme düzenimde de hiçbir değişiklik yapmamıştım.Şimdi 3. kutunun siparişini vermeyi düşünüyorum ama açıkçası işe yaramayacağından korkuyorum.Kilo kaybının durmasının nedeni ne olabilir? 3. kutu işe yarar mı? Teşekkürler

Naz on Kasım 6th, 2009 at 21:24 #

Ayrıca bir sorum daha var. Troid tedavisi için her gün Tefor isimli ilacı kullanan biri Lidayı kullanabilir mi? Teşekkürler

admin on Kasım 7th, 2009 at 03:17 #

Naz;

Kilo kaybının duraklaması durumu daha önce de gördüğümüz ve şevkinizi kırmaması gereken bir durumdur. Lütfen düzenli olarak kullanmaya devam ediniz.

admin on Kasım 7th, 2009 at 03:18 #

Naz;

Levotiroksin desteği kullanırken Lida kullanabilirsiniz lakin ilaç kullanımı ile Lida kullanımınız arasında +/- 2 saatlik bir boşluk olmasına özen göstermelisiniz.

funda on Kasım 9th, 2009 at 01:27 #

ben lidaya başlayalı yaklaşık 20 gün oldu.Yaklaşık diyorum çünkü bu kez o kadar relax bi psikolojiyle başladım ki benim inancımı kıracak şeylere kesinlikle yaklaşmıyorum.Mesela hiç tartılmadım yada bugün kaçıncı lidamı kullandım bilmiyorum.Zor kilo veren bir insan olduğum için tartıda gördüklerim her zaman yüzümü güldürmez genelde.Ve olmuyor işte veremiyorum diye umutsuzluğa kapılıp salarım kendimi.O nedenle tartılmadım.Ölçülerimi almadım.Başlangıç kilomu biliyorum o kadar.Durum böyle oluncada bedenimdeki değişimleri tartı gözüyle değil kendi gözümle görebiliyorum ve inceliyorum gözle görülür şekilde.Yılların kilo savaşçısı olarak hoşuma gitmeyen tek bişey var oda iştahımın hala yerinde olması.Biz kilolu insanlar yediklerimizden suçluluk duymaya programladığımız için kendimizi eğer yemezsem daha iyi hissedip daha iyi sonuçlar alacağımı düşünüyorum.Daha öncede söyledim ilk lida deneyimim değil ama önceki kullandıklarımla aynı gün iştahım kesiliyordu ve bu beni çok mutlu ediyordu.Neden hala iştahım açık.Birde kapsüllerin üzerinde hiç bir şey yazmaması konusundaki soru işaretlerimi silerseniz kafamdan çok mutlu olurum.Kilo vermeye çalışan herkese azim ve inanç diliyorum.

admin on Kasım 9th, 2009 at 02:25 #

Funda hanım öncelikle lütfen kapsüller üzerinde baskı olmamasının sebebini daha önce yaptığımız açıklamaları okuyarak öğreniniz. Vegetable hakkında yapılan açıklamalara ana sayfa yazınarından ulaşabilirsiniz. Tokluk hissetmemenizin sebebine gelince: Malesef Lida her insanda tokluk hissi yaratmayabiliyor. Zayıflama periyodunun başlangıcı da kişiden kişiye değişkenlik gösterebiliyor fakat net olan düzenli kullanım sonucunda herkesin etki gördüğü gerçeğidir. Sabırla, vazgeçmeden, inancımızı yitirmeden ürünü kullanmamız gerekiyor. Lida kullanan herkes mutlaka bir noktadan sonra kilo vermeye başlıyor ve ideal kilosuna yaklaşıyor.

Saygılarımızla.

fatma on Kasım 16th, 2009 at 02:32 #

ben lidayı 5 gun kullandım sonra korkup bırakdım ama arkadaşım kulanıyomuş tekrar başladım klom 81 şuan 79 klo 10 gram umarım faydası olur 2 lıtre su alıyorum ama spor yapamıyorum yemekde fazla yemıyorum sızce kilo verebılırmıyım sagolun iyi geceler

admin on Kasım 17th, 2009 at 17:13 #

fatma;

Pek tabii ki kilo verebilirsiniz. Lakin spor yada egzersiz yapmanız da şiddetle önerilir. Günlük 5 dakikanızı kendinize ayırıp ısınma hareketleri dahi yapsanız bu birşeydir.

Saygılar.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.