Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
31

    

Hedef Kiloya Lida’ yla Atılan Adımlar

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 31 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Hedef kiloya lidayla atılan adımlarKahvaltıda peynirin yanında birkaç kızarmış yumurta; öğle yemeğinde bir sosisli; akşam yemeğinde de düşük yağlı ekşi kremalı üç parça tavuk yiyebilirsiniz ve tüm kalori değerleriniz de altında kalabilirsiniz. Bu senaryo, gerçeklere göre çok masalsı görünse de, sayılar yalan söylemez. Sevdiğiniz yiyeceklerin kalorilerinin ne kadar olduğuna hakim olduğunuzda ve orjinal lida kullanmaya devam ettiğiniz sürece, kilo kaybetmeye yönelik hedefleriniz ne kadar olanaklı olduğunu da göreceksiniz. Bu aşamada kilo vermenizi sağlayan lida’ nın hormonlara etkisi çok büyük önem taşımaktadır.

Aç olmamanıza rağmen yediğiniz zamanlar var, ancak öğünlerinizi planlamaya başladığınızda (kalori sayma aracı ile) ve hazırlanırken emek harcadığınızda, belli yiyecekleri kendinize yasaklamanızın ödüllendirici ve eğlendirici olduğunu göreceksiniz.

Haftada yarım kilo kaybetmek fazla görünmese de, eklenecek ve büyük sonuçlar doğuracaktır. bu sonuçları alabilmek için lida kullanımı uygun bir yoldur. Sonuçlarınızı daha da arttırmak için, haftalık hedefinizi bir kilo yapabilirsiniz. Düzeninize günlük egzersizleri ekleyerek günlük kalori yakımınızı 2700′ e çıkrabilirsiniz.bu egzersizlere ek olarak lida kapsül kullanabilirsiniz. Böylelikle her gün fazladan 1000 kalori yakmış olur ve altı ayda 18 kilo verirsiniz.

Son olarak, kilonuzu asla tartılarak ölçmeyin. Bu en dikkat dağıtıcı ve anlamsız sonuç kontrol etme yöntemlerinden biridir. Bir egzersiz rutinine başladığınız zaman, kas yapılanması her durumda söz konusu olacaktır. Eğer arabayı almak yerine markete yürümeyi tercih ederseniz, vücudunuz yeni bir edimsel alışkanlık kazandığı için bacak kası geliştireceksiniz. Hepimizin bildiği gibi, kaslar yağlardan daha ağırdır ve yağların yağ yakması işlerimini birkaç fazladan kas yığını engelleyebilir.

En ideali, bel, kol, mide ve diğer vücut kısımlarınızın çevrelerini ölçmektir ve böylelikle vücut dizininizi hesaplamanızdır. Bu şekilde vücudunuzun yağ oranını keşfedebilirsiniz.Dileriz ki, lida hapı sizlerin kilo kaybı hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur. Eğer sonuçları görmek istiyorsanız hemen bugün işe başlayın.

Bunu okuyan ve bu planı gelecek ayın ilk günü uygulayacaklarını düşünenler, lütfen bir daha düşünün ve başlangıç tarihinizi bugün olarak değiştirin. Ayın geri kalanını diğer ayın ilk gününe ısınmak için bir deneme süreci olarak kullanın. Yolculuğunuzdan keyif almanızı ve kilo kaybı hedeflerinizde şanslı olmanızı dileriz!


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.