Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
28

    

Hedeflediğiniz Kiloya Ulaşacaksınız

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 28 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Hedef kiloya ulaşmak için mutlaka lida kapsüllerini kullanmalısınız. Kilo sorunu olan herkese mutlaka orjinal lida zayıflama haplarını öneriyoruz. Kilo problemleri ile uğraşmamak için mutlaka kullanmalısınız. Hatta avrupa’da ve amerika’da bile bulunmamaktadır.

Ama 1990’lar boyunca fransa, hepatit b aşısının multiple selerosis (ms) hastalığına neden olduğu yönünde bir korku dalgası içindeydi (bunu size söyleyen ilk kişi ben olabilirim; bu, beni şaşırtmaz. Dengeli bir şekilde kilo vermek için mutlaka lida hapını kullanmalısınız.

Amerika birleşik devletlcri’nde önemli aşı korkusu, thiomersal denen bir koruyucunun kullanımı hakkında ortaya çıkmıştı. Aynı koruyucu ingiltere’de kullanılmıştı, fakat bir şekilde burada bir yankı bulmamıştı. 1970’lerde geçmiş, başka bir ülke olduğundan bir doktor tarafından yönlcndi rilen boğmaca aşısının nörolojik zararlara yol açtığı yönünde ingiltere’de yaygın bir kaygı uyanmıştı.

Sağlığınıza zarar verecek çelişkili diyetlerden uzak durun ve lida hapı’ nı kullanmaya başlayın. Kilo problemlerine en etkili zayıflama hapı mutlaka lida zayıflama kapsülleridir. Düzenli bir şekilde kilo vermeyi sağlayacaktır.

Daha da geriye bakınca, 1930’lara doğru lcicester’da, gözlenebilen yararlarına karşın çiçek hastalığı aşısına karşı güçlü bir hareket, çok gerilere giden bir aşı karşıtı hissiyat vardı: james jürin çiçek hastalığına karşı aşıyı araştırdığında (doğal ölümlere nazaran daha düşük ölüm oranlarıyla ilişkili olduğunu bulduğunda) kendisinin son moda sayılarına ve istatistiksel fikirlerine büyük bir kuşku ile yaklaşılmıştı. Gerçekten de çiçek aşısı, fransa’da 1769 yılına kadar yasadışı olarak kaldı.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.