Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
27

    

Her Türlü Kilo Problemine Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 27 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Her türlü kilo problemine lidaUzmanlar obezitenin nedenleriyle ilgili farklı görüşler taşıyor. Bazıları sorunu hormonsal bir dengesizliğe bağlarken diğerleri beyin kimyasallarında bir değişikliğe bağlıyor hatta zihinsel olabileceğini düşünüyorlar. Her türlü kilo problemi için lida kapsül kullanımı gerekmektedir. Ancak NHAS’ de edindiğim deneyimlere dayanarak bu dengesizlikler etken olabilse de, beslenme ve yaşam tarzı kusurları gibi başka şeylerin de önemli olduğunu fark ettim. Bu unsurların dışında lida kapsül kullanımı da kiloları etkilemekteir. Bu kusurlar giderildiğinde, hastalar birkaç ay içinde semptomlardan kurtulabilmektedir.

Az yiyin ve ideal kan şekeri seviyenizi korumaya çalışın. Beyninizin ve sinir sisteminizin bolca besin almasına dikkat edin. Fakat lida form hapı diyetlerinde aldığınız besinlere dikkat edin. Her gün beş porsiyon meyvesebze ve haftada iki porsiyon yağlı balık yemeye dikkat edin. iyi tercihler arasında uskumru, morina, somon ve sardalye sayılabilir.

Öğle ve akşam yemeklerinizde tavuk, balık, yağsız et, yarım yağlı peynir, yumurta veya bitkisel olarak, protein almaya dikkat edin. Lida kullanımı sırasında fazla protein almakdan kaçının. Çay, kahve, kola veya kafein içeren diğer türde içecekler yerine bitkisel çayları tercih edin. Sodyum, tuz ve tuzlu yiyeceklerden uzak durun; tuz hücrelere sıvı çekerek kendinizi şişkin hissetmenize neden olur. Yemeklerinizi tatlandırmak için taze baharatlar, sarımsak, zencefil ve karabiber kullanın.

Tatlı bisküvi ve kek yerine kurutulmuş veya taze meyve, kuruyemiş ve çekirdek gibi doğal tatlı yiyecekler tercih edin. Kahvaltılıklarınızda süt ve süt ürünleri, yoğurt veya peynir gibi yiyecek tüketiminizi azaltın. Hayıt gibi bir bitkisel besin takviyesi ve iyi bir multivitamin ile mineral takviyesi regl dönemlerinizi düzenlemeye ve hormon seviyelerinizi dengelemeye yardımcı olabilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.