Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
10

    

Hızlı Çalışan Hormonlara Lida Desteği

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 10 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Hızlı çalışan hormonlara lida desteğiZayıflamak için lida kapsül ile düzenlenen hormonlar, bazal metabolizma hızını düzenlerler. Bazal metabolizma hızının lida kapsül ile düzenlenmesi kilo verme sürecini kısaltacaktır. Üreme faaliyetlerine de etkileri vardır. Bu görevlerinden dolayı büyümeyi ve gelişmeyi etkilerler. Hormonun çokluğu ve azlığı vücut çalışmasında bozukluklara yol açar. Hormon bozukluğundan kaynaklanan fazla kilolar için zayıflama hapı lida en kısa zamanda kullanılmalıdır. Tiroid hormonlarının yetersizliğinde bazal metabolizma hızı düşer. Bu durum bireyde sersemlik şeklinde belirlenir.

Tiroid bezi az çalışan yeni doğmuş bebekte büyüme ve gelişme geriliği belirtileriyle ortaya çıkan “kretinizm” hastalığı görülür. Herhangi bir nedenle ileri yaşlarda bu hormon yetersiz salgılanırsa ellerde kalınlaşma ve şişkinlikler, deride kuruma ile belirlenen “miksödem” hastalığı görülür. Troid hormonları yetersizliği olan bireyler genellikle uykuludurlar ve şişmanlarlar. Hormon bozukluğundan ileri gelen kilo artışlarında lida kilo verme hapı kullanmak uygun bir yoldur.

Tiroid bezinin aşırı çalışarak fazla hormon salgılaması bazal metabolizma hızını yükseltir. Bu gibi kişilerde kalp çarpıntısı, ateş yükselmesi ve sinirlilik en çok görülen belirtilerdir. Enerji gereksinmesi arttığı için fazla yeme isteği yine hipertiroidizmin belirtisidir.

Tiroid bezinin çalışmasında iyod gerekli olduğu için bu husus daha sonraki yazıda açıklanmaktadır. Tiroid bezinden salgılanan protein yapısında ve “kalsitonin” denen bir başka hormonun kandaki kalsiyum düzeyini düşürdüğü bildirilmektedir. Bu hormonun kilo almaya olan etkilerini azaltmak için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır. Bu hormonla paratiroid hormonu arasında zıt bir ilişki vardır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.