Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
28

    

Hızlı Tüketime Lida Dur Demeli!

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Uyarılar, Sağlıklı Beslenme kategorisine 28 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Eğer ağzınız doluyken konuşuyorsanız, fazla hızlı gidiyorsunuzdur. Eğer hıçkırık tutuyorsa, fazla hızlı gidiyorsunuzdur. Bu paragrafın çoktan sonuna geldiyseniz, hızlı gidiyorsunuzdur. Pastanızı bitirmeden hesabı istiyorsanız, hızlı gidiyorsunuzdur. Eğer yerken önünüze döküyorsanız, öğle yemeğinde ne yediğinizi hatırlamıyorsanız, Akşam yemeğinde telefonlara çıkıyorsanız, öğle yemeğiniz on iki dakika sürüyorsa. Mide rahatsızlıklarına iyi gelen bir favori pastil çeşidiniz varsa sizin yavaşlamaya hatta durmaya yaklaşmaya ihtiyacınız vardır. Bu da ancak gerçekten orjinal lida ile mümkün olabilecek birşey

Hızlı Tüketim LidaTüm bunlar fazla hızlı yediğinizin göstergeleridir ve büyük ihtimalle öğünlerinizi etkili bir şekilde sindiremiyorsunuzdur. Buna karşılık Lida, tam ters olarak sizin daha az ve daha düzenli yemek yemenizi sağlar. Bunu yaparken mandalina lifini kullanan Lida, yağ yakmak için de mucize turunç ekstresini harekete geçirir. Sonuç Lida yosun hapı ile genelde ayda 4-8 kilo arası zayıflayabilmektir. Bu sadece sizinle yemek yemek zorunda olan kişi için bir değil, aynı zamanda ıstırap çeken iç organlarınız için de büyük bir mesele ve kilonuza zararlı etkileri olabilir.

İçeriden dışarıya bakıyorken, sıradan olmaya çalışmayın. Her üç insandan birinin kepekli mısır gevreklerini engel tanımadan ardı ardına sıralayarak diyette olduğu yetmişlerden geçtim ben. Hâlâ lifleri tavsiye etmek için birçok sebep var -bitkilerin hücre duvarlarında bulunuyor- meyvelerde, sebzelerde, tam tahıllılarda, mısır gevreklerinde, sert kabuklu yemişlerde, tohumlarda ve fasulyelerde- ve yerimin ilmiyor.

Bu, daha çabuk doyum hissi vererek ve midemizde diğer yiyeceklerden daha uzun süre kalarak ideal bir hacim artırıcı olduğu anlamına geliyor. Sindirim hızımızı yavaşlatıyor ve uzun süre tok tutuyor. Örneğin çok iyi biliniyor ki tam tahıllı ekmek yumuşak beyaz seçenekten daha doyurucu. Ve işin ödülü de liflerin sindirim sistemimiz boyunca yağa eşlik etmesi, bu da daha azının emilip vücutta kalması demek.

Az tartışılmasına rağmen genel olarak kabul edilen bir gerçek de sürekli olarak nüfusun çeyreğinin kabızlık çektiğidir. Ne yazık ki Lida kullananlar için bu oran % 99′ dur. Su içerek, yürüyüş yaparak, kepekle beslenerek buna karşı koyun. Yavaş hareket etmek mutfakta işe yarayabilir ama tuvalette değil.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.