Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
03

    

İdeal Kilo Hesaplama

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 03 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida kullanıcıları bir terazide tartılırken, neyi değerlendir ? Kemiklerden, kaslardan, yağlardan, organlardan, bağırsaklardan, sinirlerden ve sudan oluşan bir vücudun toplam ağırlığını. Kemiklerin ağırlığı, erkekte vücut ağırlığının % 15′ i, kadında % 22′ sidir.

Bu ortalama değerlerin % 20 fazlalığı anlamına gelen aşırı yağlı kitle, aşırı şişmanlık olarak adlandırılır. Lida işte bunun önüne geçmek için vardır. Ama bir insandaki yağ miktarını tam olarak nasıl hesaplayabiliriz? Deri kıvrımının kalınlığının pergelle ölçülmesi, iyi bir yaklaşım ancak tam sonuç vermez. Bir kişi Lida kullanacaksa vücut ağırlık fazlasını bilmek zorundadır. Bu ağırlık, daha doğrusu yağ fazlasına göre hesap yapılır ve kullanılacak Lida miktarı buna göre belirlenir.

Terazi, yağlı maddeyle aktif madde (kaslar, organlar, vs.) arasındaki oranı vermese bile aşırı şişmanlıkla aşırı kiloyu birleştirmek zorunludur.

Amerikan sigorta şirketleri tarafından sert bir şekilde düzenlenmiş ağırlık tablolarına başvurmaktan çok, Lida kullananlar için ideal kilo kavramına yaklaşmak için Lorentz formülünden (boy, santim, ağırlık kilo olarak ele alınır) yararlanmak daha kolaydır:

Ağırlık = (Boy – 100) – (Boy – 150)/4 (Erkekte)
Ağırlık = (Boy – 100) – (Boy – 140)/2 (Kadında)

Ama bu hesaplama yaşı ve kemik ağırlığını göz önünde bulundurmadığından, kısa boylu (1,50 m) kadınlar için geçerli olmaz. Biz bir Lida severin bu değerlerin altında olmadığını varsayıyoruz. En iyisi herkesin sezgiyle bildiği form kilosundur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.