Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
30

    

İdeal Kilo için Yosun Hapı

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida yosun hapı kategorisine 30 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

İdeal Kilonuza Kavuşmak için Yosun Hapı Yeter!Öncelikli amaç doğal beslenme sürecinin onarılarak yeniden oluşturulması, bu şekilde zayıflamak ve kilo verini süresince düzenli orjinal ürün kullanımı yapmak olacaktır. kısıtlamak beslenmeden çıkılması ve ağırlık dengeleme yeteneğinin tekrar kazanılmasıdır. Sadece bu denge yeteneğinin etkin bir şekilde işlerliğe kavuşturulması, varsa fazla kiloların verilmesini ve elbette daha da önemlisi geri gelmemesini sağlayacaktır.

Hep ideal kilodan söz açılır size. “Aman ideal kilonu koru, ideal kilondan uzaklaşma, mutlaka ideal kilona düş veya en azından yaklaşmak için çaba göster” laflarını duymaya çok alıştınız. Bunu sizin tek başınıza Lida ile sağlamanız çok kolay.

Herkes de durmadan birbirine sorar: “Yahu acaba kaçtır benim ideal kilom, kaç kilo (ne kadar) olmam gerekir benim ideal kiloma göre?” Aslında bu sorunun yanıtını bulmak o kadar da zor değildir. Eline düştüğünüz diyetçinin paşa gönlü kaç isterse, işte sizin ideal kilonuz odur. Ya da içinde yaşadığınız dönemin karar vericileri decider’ ları kaça karar vermişlerse, sizin de ideal kilonuz o olacaktır. Tabii sizin kimlerden etkilenmeye açık olduğunuzun da bu işte biraz rolü olacaktır.

Kim bilir belki sizin aklınızı estetik kriterleri belirleyenlerin mesajları çelecek, belki de sağlık kaygılarınızla başka seslere kulak vermeye daha eğilimli olacaksınızdır. Ama şöyle veya böyle birçoğumuzun aklında boyumuzla düz orantılı, kolaylıkla hesaplanılabilir bir ağırlık endeksi bulunması gerektiği fikri mevcuttur. Yani şöyle olması gerekir diye düşünürüz: “Ee,benim boyum 1.70, bunu söyleyince ideal kilom da kolaylıkla hesaplanabilmeli; ne bileyim boy eksi 10 mu acaba, 60 kilo mu olmalıyım, yoksa daha mı az olmam gerekir, ne son yıllarda eksi 10 eksi 15 mi oldu? Şey pardon ama yine niye azaldı acaba?” Hepsini yosun hapı ile optimize etmek tereyağından kıl çekmek kadar kolay olacak.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.