Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
30

    

İdeal Kiloya Giden Yol

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 30 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

Esasen kilo vermek için tüm yapılması gereken sağlıklı, düzenli ve dengeli beslenmektir. Elbette bunları başaramıyorsanız lida kapsül ileİdeal kiloya giden yol kilo vermeniz de mümkündür. Kilolu bir kişinin günlük aldığı gıdaları biraz azaltması ve hafif egzersiz, vücutta bir hastalık söz konusu değilse, düzenli kilo verilmesini ve ideal kiloya dönülmesini sağlayacaktır. Bu hafif egzersizler lida ile desteklenirse daha olumlu sonuçlar verecektir. Bu sadece sabır ve irade işidir, ideal kilonuza kavuşmak uzun zaman alsa da onun muhafaza edilmesi sizin ruh sağlığınız açısından çok daha iyi sonuçlar verecektir. Lida kapsül kullanmaya başlamadan evvel ideal kilo hesaplaması yapmanız gerekmektedir. İdeal kiloya kavuşma konusunda lida kapsül en büyük destekçiniz olacaktır.

Bilimsellikten uzak bir şekilde, daha çok ticari kazanç gayesi güdülerek hazırlanmış bu moda diyetlerin birçoğu, ilk uygulandıkları zaman vücutta bir miktar yağ ve su kaybına sebep olabilmektedir. Fakat lida kapsül ile desteklenen bir diyet bu tip sonuçlara neden olmaz.

Ancak gereğinden fazla yağ ve su kaybı olduğu zaman bedenin glikojen depoları eriyerek bedene zarar vermeye başlamaktadır. Bunun sonucunda vücut, kısa süre sonra tekrar yağ depolarını doldurmak üzere harekete geçmektedir. Bedende oluşan olumsuzlukların yanında bu şekilde kişilerin ruh sağlıkları da bozulmaktadır.

Bilimsel araştırmaların ortaya koyduğu gerçekleri görmezden gelerek uygulanan diyetleri ortaya atan kişiler ve bunlan denetlemeyen kamu sağlık kuruluşları halk sağlığının da ne kadar büyük bir tehlikeye atılmış olduğunun muhtemelen farkında değillerdir. Bu tip diyetler yapmak yerine lida bitkisel kapsül kullanmak daha uygun bir yöntem olacaktır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.