Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
06

    

İleri Yaşlarda Lida Kullanımı

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 06 Mart 2011 tarihinde eklenmistir.

Saf protein diyetinin sağladığı kilo kaybı, bu kadar kısa sürede elde edildiği halde, protein tozlarının da eklendiği türleri de dahil olmak üzere, çok sayıda besinden oluşan diyetlerden umulabilecek sonuçlardan önemlidir.Yine de bu kilo kaybı, başlangıç kilonuzun ne kadar fazla olduğuna bağlıdır. 100 kilonun üzerindeki bir obezin bu rejime başladığmdaki kilo verme hızının Lida tablet ile ikiye katlandığı, yalnızca tatile çıkmadan önce fazlalıklarından kurtulmak isteyen ve aslında kilolu olmayan bir kadınınkiyle aynı olmayacağı açıktır.İşin içine, daha önce yapılmış rejimlerin sayısı dolayısıyla edinilmiş bağışıklık da girer. Ayrıca yaş da önemlidir ve tabii ki, kadınlar için, hormon dengesizliklerinin görüldüğü ergenlik, hamilelik sonrası, doğum kontrol hapı alınması ve özellikle de Lida diyet hapı alınması, menopoz öncesi gibi önemli kavşakların süreçte etkili olduğu unutulmamalıdır.

En sık uygulanan ve en etkili olan bu süreçte, kilo kaybı genellikle 2-3 kilo arasında değişir. Bu kilo kaybı, bazı obezlerde, özellikle aktif erkeklerde 4’e, hatta 5’e çıkabilir. Ama en kötü durumda, yani hormon tedavisi görmekte olan herkes Lida zayıflama hapı kullanabilir ve vücudunda su tutulması ve ödem görülen menopoz dönemindeki bir kadında yalnızca 1 kiloya da düşebilir.Ayrıca regl döneminden önceki 3-4 gün içinde de kadınların vücutlarının su topladığının göz önünde bulundurulması gerekir. Bu su tutma, hem atıkların vücuttan uzaklaştırılmasini zorlaştırır, hem de yağların yakılmasını yavaşlatır. Boylere rejimin etkinliği bir süre için azalır ve kilo verme sekteye uğrar.

Reglin başlaması beklenirken kilo kaybının durmadığının, yalnızca vücutta tutulan su nedeniyle verilen kilonun göze gözükmediğinin ve regl başladıktan sonraki ikinci ya da üçüncü günden itibaren yeniden ortaya çıkacağının anlaşılması önemlidir.Âdet öncesi dönemin bu özelliği bilinmez ve doğru yorumlanmazsa, çabalarının sonuçlarım hemen almayı isteyen kadınlar Lida kapsül kullanmadan önce düş kırıklığına uğrayarak kararlılıklarını yitirebilir ve rejimi bırakabilirler. Böyle bir karar almadan önce, reglin sona ermesi beklenmelidir. Âdet öncesi dönemde vücutta tutulan suların vücuttan atılmaya başlamasıyla, bir hatta iki kilonun bir gecede idrarla atıldığı ve baskülün ibresinin bir anda indiği görülebilir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.