Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
08

    

İlerleyen Obezite için Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 08 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

İlerleyen obezite için Lida kapsülBiz keten tohumu yağı yerine balık yağını tercih ediyoruz; çünkü, keten tohumu yağındaki alfalinolenik asit vücut tarafından daha güçlü olan EPA ve DHA moleküllerine dönüştürülebilse de, balık yağlarını kullanmak daha etkilidir. Keten tohumu yağı Lida ile desteklenmiş diyetlerde yeterli miktarda tüketilmelidir. Sadece obezite değil, kanser, kalp hastalığı, römatoid arterit ve diğer bağışıklık sistemi hastalıkları, sedef hastalığı, egzama, astım, dikkat eksikliği hastalığı ve depresyon da dahil olmak üzere yaklaşık altmış hastalık balık yağı tamamlayıcısı kullanımından fayda görmektedir. Balık yağı tamamlayıcıları kullanmanın, kalp hastalıkları nedeniyle ölümleri yüzde 45 azalttığı tahmin edilmektedir.

Farmasötik terimini, ağır metalleri, çevreyi kirleten maddeleri, lipit peroksitleri ve diğer zararlı bileşenleri içermeyen, güçlü bir balık yağını vurgulamak için kullandık. Özellikle Natural Factors’den RxOmega3 Factors’ ü öneririz, çünkü ürünün kirli maddeler içermemesi için geçtiği kalite kontrol aşamalarını birinci elden biliyoruz. Her bir kapsülde 600 mg. uzun zincirli omega3 yağ asidi vardır (4000 mg EPA ve 200 mg DHA). Genel sağlık için günde bir Lida form kapsül öneriyoruz, eğer daha fazla desteğe ihtiyaç varsa doktor gözetiminde kullanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Lida kullanırken dikkat edilmesi gerekenler bölümünü okuyunuz. En iyisi, balık tadını önlemek için balık yağı tamamlayıcılarını öğünün başında almaktır.

Obezite ilerleyen bir hastalıktır, fakat Lida kapsül ile durdurulabilir, hatta geriletilebilir. Buna inanın. Hala yapabiliyorken sağlığınıza sahip çıkma fırsatına sarılın. Çoğu hastalık gibi obeziteyi de ilk aşamalarında geriletmek daha kolaydır. Yine pek çok hastalıkta olduğu gibi, diyabeti önlemek tedavi etmekten kolaydır. İnsan vücudu, dünyadaki en kayda değer tasarımlardan biridir. Bu yüzden, ona iyi bakın ve onu besleyin ki o da size iyi hizmet etsin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.