Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
08

    

İmajınızı Lida ile Değiştirin!

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 08 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Fazla kilolarınız dan şikayetçiyseniz lida kapsüllerini denemelisiniz. Hızlı kilo vermeye yardımcı olabilir. Sağlıklı güvenilir zayıflama hapı lida güzelliğinize güzellikler katacaktır. Düzenli kullanıldığında manken fiziğine kavuşabilirsiniz.

İdeal forma ulaşmak için kesinlikle lidayı denemeniz gerektiğini belirtelim. Araştırmalara göre en doğal zayıflama hapı olduğu anlaşılmıştır. Her yerde evde işte rahat bir şekilde kullanabileceğiniz lida kapsülü ilk tercihiniz olsun.

Mesleği ise imaj danışmanlığı ve moda editörlüğü. Dolayısıyla, aysun kaba’nın hikâyesi modayı takip eden, giyinmeyi ve kendine özen göstermeyi seven, bu konuda estetik beğenileri ve bilinçli kaygılan olan kadınların hikâyesi. Kilo kontrolünü, basküldeki rakamlardan ziyade, yeniden giymek istediği eski kıyafetlerine göre yapan, yani gelişkin bir beden algısına sahip olan kadınların hikâyesi.

Aysun kaba’nın yaşı ise her kadın bedeninin belli değişimlere hazırlandığı ve artık belli önlemlerin alınması gerektiği yeni bir döneme geçişin habercisi. Dolayısıyla, aysun kaba’nın hikâyesi, bu yeni döneme hazırlanan ya da girmiş olan bütün kadınların hikâyesi… Doya doya zayıflayın! Bölgesel kilo problemleriniz varsa lida işinizi görebilir. Diyet ile bölgesel yerleri eritmek zordur. Fakat lida kullandıktan sonra basen bölgesini sıkılaştırma işlemi kısa sürede gerçekleşecektir.

Aysun kaba günde 35 dakikalık yürüyüşleri seven biri. O muhteşem kıyafetlerine yakıştırdığı muhteşem spor ayakkabıları var. Spor ayakkabılar sağlıklı bir hayat yaşamak istediğinin önemli bir göstergesiydi. Ve tabii, oluşturacağımız diyet programına mutlaka olumlu katkısı olacaktı.

Oluşturduğumuz diyet programına yönelik önerilerimiz bunlardan ibaretti. Ve aysun kaba, elinde diyet programıyla kapıdan çıkarken çok keyifli bir sürece girdiğimizden emindim. Daha önce de belirttiğim gibi, beden algısı gelişkindi. Tartıya, toplam kiloya odaklanmamıştı ve aynı anda da kararlıydı.

Üstelik beslenme üzerine yaptığımız konuşmaları bir yaşam kültürü olarak algılıyordu. Tıpkı hayatının odağmdaki moda gibi, beslenmeyi de bir yaşam tarzı olarak benimsemek, eşinin ve çocuğunun beslenmesini de aynı bilinçle yönetmek niyetindeydi.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.