Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
21

    

İşe Yarayan Kilo Verme Yolları

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 21 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Sağlıklı şekilde kilo verme yolları sadece lida zayıflama haplarıdır. Lida zayıflama kapsülleri ile kısa sürede kilo vereceksiniz. Düzenli beslenme önemlidir. Sağlıklı olmak için yapanız gereken lida zyaıflama haplarını düzenli şekilde kullanmaktır. İdeal formunza kavuşmanın tek yolu lidadan başaksı olamaz, ve İlk defa  ingiliz hekimi sir alfred garrot gutlu bir hastada hiperürisemi bulunduğunu göstermişti. Av eti ve şarap tüketiminin yoğun olduğu orta çağda ve rönesans döneminde varlıklı kesimde gut çok vavgmdı. Osmanlı padişahları arasında da gut hastalığı oldukça vavgmdı. Gut, hiperürisemi ve monosodvum ürat kristalerinin eklemlere oturması sonucu tekrarlayan artrit hecmeleri ile seyreden metabolik bir bozukluktur. Artrit zamanla bir çok eklemi tutabilir ve kronikleşebilir. Monosodvum ürat kristalleri tofusler halinde asemptomatik olarak da depolanabilir, böbrek taşları ve ürat nefropatisi gelişebilir. Erkeklerde kadınlara göre çok daha sıktır. Gutun prevalansı civarındadır.

Ürik asit pürin metabolizmasının son ürünüdür. Pürin organizmada sentezlenebilir (endojen) veya gıdalarla alınabilir (ekojen). De novo, yani yeni sentezde önce pürin olmayan ön kimyasallar bir fostat omurgasına oturtulur. Fosforıbozil1pirofosfat (prpp) oluşur ve bunu izleven sentez basamaklarından sonra nukleotidler ortaya çıkar. Bu nükleotidler da ve ra hücrenin vazgeçilmez molekülleri olan nükleik asitlerin sentezinde kullanılır. Ananin, hipoksan tin gibi serbest bazlara katabolize edilir. Endojen veva gıdalarla alınan nükleik asitlerin yıkımı sırasında da nükleotidler serbest kalır. Kilo vermek hareketli ve uzun bir yaşam için lida kullanmalısınız.

Bunların bir kısım emden nükleik asitlerin sentezi döngüsüne katılır; bir kısmı ise katabolize edilir. Rholizma sırasında hipoksantin ve guanin, ksantine (“xanthine”) dönüşür ve ksjntin de xaııthiııe oxidase enzimi aracılığı ile ürik asite çevrilir. Ürik asidin normal kabul edilen serum düzeyi erkekte mg dk (140440 ,umoll), kadmda 1.45.8 mg dk (80350 ımol/l) arasındadır. Bunun üstüne çıktığı durumlar (hiperürisemi) sıralanmıştır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.