Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
10

    

İştah Kontrolü

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 10 Şubat 2012 tarihinde eklenmistir.

İştah kontrolüİştah kontrolü deyince, aklımıza gelen ilk şey yorgunluk, mecburluk, açlık bunun gibi bir çok takıntı daha gelir. Fakat aslında iştah kontorlü sadece kilolu insanların yapabilecğei bir durum değildir. Herkesin kontrollü yaşaması sağlık açıısndan önemlidir.

Günümüzde zayıflama adına bir çok diyet uygulamaları vardır. Ama siz bunların hiç birini yapmaya mecbur değilsiniz. Size en uygun beslenme şekli ile sağlıklı zayıflamak mümkündür. En basit örneği diyet yapmadan lida kullanarak zayıflayabilirsiniz.

Zayıflama hapı lida’ yla adım adım zayıflama‘ yı sağlıklı bir şekilde başarabilirsiniz. Düzenli bir şekilde lida form kapsülleri ile kilo vermeyi deneyebilirsiniz. Bu güne kadar en verimli sonuçları lida kapsülleri kullanan kişilerin aldığını daburdan belirtelim. Fakat yine kilo almaya etken olan bazı maddelerle birlikte şeker (sakaroz) ve katkı maddelerinden arınmış, hayvansal yağlara az yer veren bir diyet yararlı olur. Sindirimi kolay laştırıcı ilaçlar. Astımlı çocukların midesinde az asit bulunduğu 1931’den bu yana biliniyor. Hidroklorik asilli ilaçlar (muripsin ve asidol pepsin gibi) yararlı olabilir.

Ayrıca, pankreas işlevleri zayıf kimseler (insülinc bağımlı diyabetikler gibi) de pankreatik ilaçlara olumlu yanıt verebilirler. Bu konuda doktorunuza danışın. Âdet öncesi astım. Pek çok kadın âdet görmeden önce astımın azdığını gözlemlemiştir. Bu durum besin maddeleri verilerek tedavi edilebilir. B6 vitamini (günde 100200 mgr) ve magnezyum (günde 200300 mgr) yararlı olabilir.

Tat ağzın önemli işlevlerinden birisi de, tat duyumudur. Tat alamamak iştahı azaltır ve kişinin yediğinden zevk alamamasına neden olur. Saman nezlesi, adi soğuk algınlığı gibi durumlarda tat ve koku duyumları geçici olarak kaybolur. Bazen de doğrudan doğruya tat duyumunun kendisi bozulur. Bu durum genellikle çinko eksikliğinden kaynaklanır. İştahsızlık da çinko eksikliği belirtilerinden biridir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.