Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
09

    

İstediğini Ye Diyeti

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay, Lida Yorumlar kategorisine 09 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Diyet yaparken istediğini yemekten lida hapı ile  çekinmememlisiniz. Başarılı şekilde kilo verebilirsiniz. Fazla kilolarınıza karşı kesinlikle bu uygulamaları yapmalısınız. Lida kullanarak hem daha genç hemde daha zinde hissedeceksiniz. Lida kapsüllerini kullananların çoğu bu şekilde inanılmaz derecede kilo verdiler. Yani düzenli ve daha sağlıklı hayat sürmeleri için kesin bu hapı denemekte yarar var diye düşünüyoruz. Başarılı şekilde kilo vermek için öncelikle beslenme sonrasında ise lida hapı kullanmalısınız. Zira önce de değindiğimiz üzere kas hücrelerinin metabolizması yağ hücreleri ve yağların ki kadar zor, yavaş ve komplike değildir. Hele ki kas hücreleri içindeki glikoz ve glikojenin oksitlenmesi başlıca enerji kaynağı durumuna geçerek yağların yerini almaya başlamıştır ki bunların atp üretmesi krebs siklusundan da hatırlanacağı üzere çok daha doğrudan, hızlı ve kısa zamanda olmaktadır. İşte bu yüzden de birey daha seri enerji üreterek daha duraksamasız ve zorlanmasız aerobik egzersizi çıkartmaya başlar.

Yeni başlayan kilolu bireylere göre vücut yağlan erimiş ve uzun süredir egzersiz tecrübesi ve eğitimi kazanmış vücutların daha yüksek performans ve dayanıklılık sergilemelerinin asıl nedeni ve mekanizması da lida hapıdır. Lida hapı ile bazı hareketlerde gerek kalşmadan kilo verilebilir.

Yani sağlıklı zayıflamanıza da yardımcı olacaktır. Aerobik çalışmada ikinci adım   kas hücreleri arasındaki ve kandaki yağ asitleri aerobik egzersizin iştah üzerindeki etkisi iki şekilde daha doğrusu birbirini takip eden periyotlarda iki farklı şekilde olur. Normalde egzersizin iştahı baskıladığı bilinir.

Bu doğrudur zira bilimsel çalışmalar egzersiz ile beynin hipotalamus kısmındaki ısı merkezinin uyarıldığını ve buna bağlı olarak vücutta dikkate değer düzeylerde ısı artışı olduğunu göstermektedir. Zaten spor yaptığımızda özellikle şiddeti yüksek aerobik çalışmalarda terlediğimizi ve vücut ısımızın yükseldiğini çoğu kez hissetmişizdir. Vücut ısısının yükselmesi neticesinde birey dışarıdan gıda almak istemeyecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.