Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
13

    

İyi Beslen Mutlu Yaşa

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 13 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

iyi beslenmeUzmanlarımız her zaman mutlu yaşamak için iyi beslenmenin gerektiğini söylerler. Diyet yaparken sağlığımızdan olabiliriz. Bu sebepten doları iyi beslenerek ve lida kapsüllerini kullanarak sağlıklı yaşayabiliriz. Huzurlu bir şekilde lida ile güzel yıllar geçirebiliriz.

Sağlık için organik gıda seçimi çok önemlidir. Bu durumda karşı tarafın “Konuşmamız gerek!” sözcüklerine verdiği tepkiyi desteklememek mümkün değildir. Her türlü ilişkide anlaşılması gereken temel yön, kendimizi, düşlerimizi, arzularımızı, anlayışımızı ancak diğer insanın ya da çevremizi kuşatan dünyanın sahip olduğu paha biçilemez armağanları takdir ederek geliştirebilecegimizdir.

Bu da o kişilerin ruhlarının seçtiği yolu tanımamız, onlara saygı göstermemiz ve bunları sadece hedefe doğru giden araçlar olarak görmememiz gerektiğini ortaya koymaktadır, ister işte, ister eşimiz, ebeveynlerimiz, çocuklarımız ya da kendimizle olsun her ilişki bize hayatımızı değiştiren bir yakınlık sunar.

Gereken şey, şunlara karşı istekli olmaktır:

  1. Güvenmek
  2. Bağlantı kurmak ve yakınlaşmak
  3. Başkalarının karşısında kırılgan ve “çıplak” olmak
  4. Beslenmek ve desteklenmek
  5. Her ne olursa ona karşı esnek ve açık olmak
  6. Kontrol dışı olmak ve bilinmeyenle yüzleşmek
  7. Ve nihaî olarak da, değişebilmek.

Lida kapsülleri sayesinde istediğiniz kiloya kısa sürede geleceksiniz. Orjinal lida form kapsülü olmasına dikkat etmelisiniz. Sağlığınız açısından bu çok önemlidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.