Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
10

    

Kalıcı Zayıflamanın Yolu: Lida Yosun Kapsülü

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 10 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Lida Yosun KapsülüNihayet orjinal lida sayesinde kalıcı kilo vermenin anahtarlarını meydana çıkaran tıbbi bir devrimin ortalarındayız. Bu dramatik devrim bugün milyonlarca Türk kadınını etkileyen, başını almış giden obezite problemini gidermeye yardımcı olabilmektedir.

Kızgınım, çünkü hemen hemen hiç kimse bu devrimin ortaya çıkardığı güçlü enformasyonu bilmiyor ya da buna göre hareket etmiyor. Bazıları medya aracılığıyla bu devrimi kötülemek ve başarısızlıkla sonuçlanması için ellerinden gelen herşeyi yapmakla oyalanıyor. Hayal kırıklığına uğradım, çünkü tıp çevreleri, devletimiz ve gıda sanayi Lida mucizesini görmezden geliyor, ya kasıtlı olarak ya da ihmalkârlıkla.

Biliyorum, çünkü bu en son ama henüz gizlenmekte olan bilgiyi binlerce kişinin kilo vermesi ve verdikleri kiloyu kesinlikle korumasına yardım etmek için neredeyse on yıldır dünyanın önde gelen sağlık merkezlerinden Canyon Ranch’da ve Lida sayesinde kendi özel uygulamalarımda kullanıyorum.

Bu konumum sağlık ve kilo vermenin anahtarlarını keşfetmek amacıyla bedenin iç işleyişini görmek için ve buna göre belirli bir düzende Lida yosun kapsülü kullanmak için yenilikçi denemeler yapmama olanak verdi. Bu güçlü testlerden gelen çok sayıdaki veriyi analiz etmek için yıllar harcadım. Kalıcı kilo kaybı için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını keşfetmek üzere hastalarımda farklı yöntemler denedim ve sonunda Lida’ yı büyük bir mutlulukla keşfettim.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.