Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
11

    

Kalori Değeri Yüksek Besinlerden Kaçının!

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 11 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

kalori değeriKalori değeri yüksek gıdaların vücudumuza hiç bir yararı yokstur. Aksine zararı vardır. Vücutta yağ depoalanmasına neden olarak şişmanlamanızı sağlar. Kalori değeri gıdaları sürekli tüketi,yorsanız hayatınızdan çıkarmalısınız. Aynı zamanda zayıflamak için doğru adres lida form haplarını denemelisiniz.

Orjinal lida kapsülleri ile sağlıklı zayıflamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Çok fazla kalori gıdaları tüketmediğiniz taktirde zayıflamanızı hızlandırabilir. En az egzersiz kadar efor kaybetmenize neden olacaktır.

Lida kapsülleri ile birlikte sağlıklı diyet gıdaları tüketilebilir. Diyetinizi çok abartmadan zayıflamayı sağlayabilirsiniz. Tanrı düşüncelerinize karşılık verir. O yegane sığınağmızdır. Sonsuz varlık ilham verir, iyileştirir, kuvvetlendirir ve sağlık verir. Cömerttir ve yardımseverdir. O’na tüm kalbinizle güvenin; size merhametle, sevgiyle, ilhamla ve tarif edilemez güzelliklerle cevap verecektir. O mükemmel bir şifa kaynağıdır.

Tanrı der ki, “Seni sağlığına kavuşturacak ve yaralarını iyileştireceğim. Sağlıklı olma fikrine odaklanırsanız, Yüce Güç de odak noktanızdan akar ve ardından iyileşme gelir. Bu, Hz. İsa’nın cüzamlı birini iyileştirdiği İncil hikayesinde de görülebilir. “Adam İsa’yı görünce yüzüstü yere kapanıp O’na yalvardı: ‘Sen eğer istersen beni temiz kılabilirsin dedi. İsa, elini uzatıp adama dokundu. ‘İsterim, temiz ol!’ dedi. Adam hemen o anda cüzamdan kurtuldu.

Bu hikayedeki cüzamlı kişi kendini yanlış düşüncelere kaptırmış ve hayatın ve düşüncenin asıl kaynağı olan tanrı’dan uzaklaşmış kişidir. Cüzamlı olmak saf ve teiniz olmamaktır. Yani, yalnızca beş duyusuna güvenen ve ruhani hayat kaynağı olan tanrı’dan kopan kişidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.