Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
13

    

Kalp Yağlanması ve Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 13 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

kalp yağlanması ve lidaİstediğiniz fiziğe kısa zamanda gelebilmek için mutlaka lida form kapsüllerini kullanmalısınız. Orjinal lida sayesinde kilo vererek zayıflamayı başarabilirsiniz. Vücuttaki yağlanmaları çözerek vücudunuzun daha rahat etmesini sağlayacaktır. Mutlaka doğru adımlar atılmalıdır.

Kalp damar sistemi başta olmak üzere şişmanlık iç organlarda harabiyete neden olabilir. Hem yaşadığınız sürenin kalitesini hem de yaşam süremizi düşürebilir. Saka değil. Şişmanlık daha az yaşamamıza neden olabilir. Hazla kilolar sadece ayakkabı bağımızı bağlarken zorlanmak değildir.

Hem yazın heme kışın zayıf kalmak için lida form kapsüllerini kullanmalısınız. Orjinal lida kapsülleri ile kilolarınızdan kurtulacaksınız. Kısa zamanda zayıflamayı sağlıklı bir şekilde başaracaksınız. Şişman ve obez biri olmak istemiyorsanız mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atılmalıdır.

Sadece merdiven çıkarken nefes nefese kalmak değildir. Bir gün ziyafet sofrasında ya da uykuda kalp krizi geçirebilirsiniz. Hayatın zorluklarından değil şişmanlıktan korkun. Şişmanlık kötüdür, unutmayın. Bu bölümü kaleme alan dr. Nuray uncu’nun kişisel özellikleri: neşeli, zayıf ve hayatının bahannda.

Yaşını açıklamıyorum ama oğlu ahmet’in yaşı 22. Nuray başardı, siz de başarabilirsiniz. Bir zamanlar çok şanslı hissederdim kendimi, zayıflığın bana genlerim yoluyla verilmiş bir hediye olduğunu düşünürdüm.

Çok yerdim çünkü, hem de çok. Ama kilo almazdımhiç. Böylesi bir mutluluk olamaz diye düşünürdüm bu nedenle mantıyı, pilavı, makarnayı bile ekmekle yiyen ama zayıf kalan illet tiplerdendim anlayacağınız. Çok sinirdim, çok! Evet, kiloyla ilgili hiçbir sorunum yoklu ve spor yapan, çok hareketli biriydim.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.