Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
12

    

Kandaki Trigliserit Düzeyi ve Lida Koruması

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 12 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Kandaki Trigliserit Düzeyi ve Lida KorumasıLida diyetini bulan ve kendini otorite sayan uzmanlar faydalı yağ asitlerinin kandaki trigliserit ve kolesterol düzeyini neden ve nasıl düşürebildiğini çoğunlukla sorgulamak istemezler! Yağ asitlerinin taşınmasına, kandaki yağ asitleri ilişkilerine girmezler.

Lida zayıflama tableti oysa kandaki durum için kurulması gereken mantık zinciri son derece basittir: Sadece hücresel partikül oluşumundaki teorik mantık zincirine, söz konusu faydalı yağ asidini ilave etmek veya partikülden yağ asidini çıkarmak! Bu mantıksal işlem bütün karmaşıklığı ve bilimsel anlaşmazlığı çözecektir! Daha sonraki aşamalarda yapılması gereken, kandaki partikülleri ve partiküllerin fiziksel özelliklerinde ortaya çıkan değişimi gözlemektir.

Lida kullanan kişiler aslında kolesterol tartışmalarında bizi ilgilendiren en önemli konulardan biri budur. Genel anlamda, yaşlandığımız sürece partiküllerimiz üzerinde en az bir hidrojen, en fazla yağ asitleri, fosfolipitler ve kolesterol gibi moleküller eksilir. Yağları taşıyan partiküllerdeki, yağ asitleri ve kolesterol gibi moleküler eksiklikler partiküllerin sürekli olarak küçülmesine neden olurlar. Küçülen partiküllerimizde kullanılamazlar ve kanda birikirler. Buyurun size kandaki partikül birikimden kaynaklanan kolesterol ve trigliserit yükseklikleri! Peki ben dışarıdan Omega-3 aldığımda ne olur? Elbette küçülmüş partiküller normal ve kullanılabilir hale geçer. Bu sırada yüksek kolesterol ve trigliserit değerleri de düşer! Kanda partikül birikiminin bizce en önemli nedenini aslında partikül küçülmeleri oluşturur. Genetik yüksekliklerde de küçük partikül oluşumları (small LDL vs.) çok fazla değişmez.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.